Change language

Výsledky

Junioři, Česko, Fyzikální Náboj 2023

Mezinárodní Česko Španělsko Maďarsko Polsko Slovensko
1.
Česko
Gymnázium Jana Keplera (SŠ)
Parléřova, Praha 6
25
Míla Tomášová (Kvinta), Vojtěch Černý (Kvinta), Klára Souza de Joode (Kvinta), Sára Šamánková (Kvinta), Ondřej Buben (Kvinta)
2.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) A
Čs. exilu, Ostrava
25
Michal Matoušek (Sexta), Filip Jarolím (Sexta), Petr Němec (Sexta), Vít Kaděra (Sexta), Marco Nicolas Kormaník (Sexta)
3.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Volgogradská, Ostrava
23
Matěj Hošek (Sexta), Stela Srpová (Sexta), Lada Srpová (Sexta), Tadeáš Těhan (Sexta), Ondřej Skála (Sexta)
4.
Česko
Gymnázium Christiana Dopplera (SŠ)
Zborovská, Praha 5
23
Šimon Vecka (Kvinta), Filip Týc (Kvinta), Andreas Wolf (Kvinta), Ondřej Urban (Kvinta), František Tuka (Kvinta)
5.
Česko
Gymnázium (SŠ)
třída Kpt. Jaroše, Brno
20
Jakub Hlavenka (Sexta), Lukáš Vojtek (Sexta), Ondřej Marek (2. ročník), Jan Krejčí (2. ročník)
6.
Česko
Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. (SŠ) A
Tyršova, Vsetín
19
Matouš Trefil (Kvinta), Jiří Kubica (Kvinta), Tibor Petrůj (Kvinta), Matěj Šebesta (Kvinta), Julie Pazdírková (Kvinta)
7.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) B
Čs. exilu, Ostrava
18
Mikuláš Hořenek (Kvinta), Antonín Vlach (Kvinta), Rafael Babiuch (Kvinta), Václav Holuša (Kvinta), Matyáš Měch (Kvinta)
8.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Špitálská, Praha 9
17
Tomáš Kudláček (Kvinta), Jakub Kapusta (Kvinta), Adam Svoboda (Kvinta), Ben Dědič (Kvinta), Adam Spěváček (Kvinta)
9.
Česko
Gymnázium Opatov (SŠ) B
Konstantinova, Praha 4
17
Filip Fiala (Kvinta), David Laušman (Kvinta), Lukáš Korec (Kvinta), Vojtěch Nádvorník (Kvinta), Patrik Holba (Kvinta)
10.
Česko
Gymnázium Opatov (SŠ) A
Konstantinova, Praha 4
17
Lukáš Komín (Kvinta), Andrej Macek (Sexta), Viola Humlová (Sexta), Vítězslav Zátka (Sexta), Ondřej Lukeš (Sexta)
11.
Česko
Gymnázium Pierra de Coubertina (SŠ) A
nám. F. Křižíka, Tábor
16
Ivan Mišustin (Sexta), Kristina Kuklová (Sexta), Antonín Tyl (Sexta), Marie Škulinová (Sexta), Antonín Pech (Sexta)
12.
Česko
Gymnázium Christiana Dopplera (SŠ)
Zborovská, Praha 5
15
Petr Smejkal (Sexta), Daniel Švaňa (Sexta), Jan Tichon (Sexta), Daniela Procházková (Sexta), Jan Bernat (Sexta)
13.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Františka Hajdy, Ostrava
15
Filip Tichý (Sexta), František Herman (Sexta), Jaroslav Ďulík (Sexta), Jakub Salava (Sexta), Veronika Tkacziková (2. ročník)
14.
Česko
První české gymnázium v Karlových Varech (SŠ)
Národní, Karlovy Vary
15
Pavel Grundman (Kvinta), Filip Meduna (Sexta), Theodor Havlíček (2. ročník), Pavel Kylik (2. ročník), Adéla Matějková (Kvinta)
15.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Chodovická, Praha 9
15
Erik Alan Pruner (Sexta), Jakub Škorpík (Sexta), Josef Libicher (Sexta), Kryštof Věříš (Sexta), Tomáš Vacík (Sexta)
16.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Česká, České Budějovice
14
Pavel Beneda (Kvinta), Jakub Binter (Kvinta), Ondřej Sirotek (Kvinta), Matěj Klouda (Kvinta), Jan Novák (Kvinta)
17.
Česko
Gymnázium Pierra de Coubertina (SŠ) B
nám. F. Křižíka, Tábor
14
Václav Syrový (Kvinta), Jan Svoboda (Kvinta), Ema Vondráčková (Kvinta), Vojtěch Radimecký (Kvinta), Antonín Novák (Kvinta)
18.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Mírová, Karviná
13
Eva Svrčková (Sexta), Šimon Tureček (Kvinta), Ondřej Zvoneček (2. ročník), Jindřich Domin (2. ročník), Julie Brzá (1. ročník)
19.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Na Hrádku, Tišnov
13
Alexander Košťál (2. ročník), Jakub Kíni (2. ročník), Martin Kalda (2. ročník), Zbyněk Navrátil (2. ročník), Pavel Zachariáš (Kvinta)
20.
Česko
Gymnázium Fr. M. Pelcla (SŠ)
Hrdinů odboje, Rychnov nad Kněžnou
13
Pavlína Neugebauerová (Sexta), Vojtěch Černý (Sexta), Jan Dusil (Sexta), Ondřej Jakl (2. ročník), František Nouza (Sexta)
21.
Česko
Purkyňovo gymnázium (SŠ) B
Masarykova, Strážnice
13
Adéla Pytlová (Kvinta), Věra Dobešová (Kvinta), Ondřej Piškula (Kvinta), Markéta Tobolová (Kvinta), Eliška Pytlová (1. ročník)
22.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Dašická, Pardubice
12
Jindřich Straka (1. ročník), Kateřina Dušková (Sexta), Arnošt Matěj Nimrichtr (1. ročník), Michal Vaněk (Sexta), Štěpán Procházka (1. ročník)
23.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Horní náměstí, Šternberk
12
Lukáš Stodola (Kvinta), Jakub Vysloužil (Kvinta), Martin Rychtecký (Kvinta), Jakub Tichý (Kvinta), Vilém Kastner (1. ročník)
24.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Špitálská, Praha 9
11
Adam Bezděka (2. ročník), Tomáš Koutník (2. ročník), Ema Korfelová (2. ročník), Vojtěch Černý (2. ročník), Matyáš Růžička (2. ročník)
25.
Česko
Gymnázium Jiřího Wolkera (SŠ)
Kollárova, Prostějov
11
Antonín Nevřela (Sexta), Robin Šubert (Sexta), Matěj Hlaváč (Sexta), Lukas Rožek (Sexta)
26.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Volgogradská, Ostrava
11
Matěj Ševčík (Sexta), Oliver Misiarz (Sexta), Viktor Procházka (Sexta), Matyáš Mazour (Sexta), Julie Havlenová (Sexta)
27.
Česko
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) A
Československé armády, Frýdek-Místek
11
Jakub Jányš (4. ročník), Jan Zajíc (4. ročník), Vít Dvořák (4. ročník), Daniela Olšáková (4. ročník), Matěj Chorobik (4. ročník)
28.
Česko
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm (SŠ)
Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm
11
Filip Vrátný (2. ročník), Jakub Pavlica (2. ročník), Aneta Mikudová (2. ročník), Viktorie Strakošová (2. ročník), Marek Křesťan (2. ročník)
29.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí
11
Jakub Alexa (2. ročník), Dominik Horák (4. ročník), Petr Šimeček (4. ročník), Štěpán Svoboda (2. ročník), Anna Palicová (4. ročník)
30.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Nad Kavalírkou, Praha 5
11
Artem Romanov (Sexta), Antonín Trávníček (Sexta), František Vetešník (Sexta), Jan Vavřinek (Sexta), David Sladký (Sexta)
31.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
J. A. Komenského, Havířov
10
Arsenij Kosarchuk (2. ročník), Petr Bocek (2. ročník), Alexandr Židel (1. ročník), Filip Harník (1. ročník), Jan Vánský (1. ročník)
32.
Česko
SPŠ a OA (SŠ)
Kavalcova, Bruntál
10
Šimon Kameník (2. ročník), Matěj Doležal (2. ročník), Ondřej Kabourek (2. ročník), David Pokorný (2. ročník), Oliver Záviš (2. ročník)
33.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Nad Kavalírkou, Praha 5
10
Sophia Stibůrková (Sexta), Michal Kot (Sexta), Ondřej Horák (Sexta), Ondřej Šálek (Sexta), Jan Trnka (Sexta)
34.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Česká, České Budějovice
10
Karel Švejda (Sexta), Filip Maroš (Sexta), Kryštof Halama (Sexta), Jan Hejda (Sexta), Marek Rosenfelder (Sexta)
35.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
J. A. Komenského, Havířov
10
Dan Kříž (Kvinta), Jonatan Brožek (1. ročník), Patrik Baier (Kvinta), Hana Samuhelová (Kvinta), Jan Macura (1. ročník)
36.
Česko
Podkrušnohorské gymnázium (SŠ)
Čsl. armády, Most
9
Marek Těšitel (Sexta), Jakub Zunt (Sexta), Hynek Pomahač (Sexta), Ladisláv Tvaroha (2. ročník)
37.
Česko
Malostranské gymnázium (SŠ)
Josefská, Praha 1
9
Bruna Asfaw (Kvinta), Kamila Černíková (Kvinta), Sára Holbová (Kvinta), Natálie Votápková (Kvinta), Hannah Petrov (Kvinta)
38.
Česko
Gymnázium T. G. Masaryka (SŠ)
Studentská, Litvínov
9
Jakub Michálek (Sexta), Lucie Vrabcová (Sexta), Adéla Masná (2. ročník), Karolína Jaňovková (2. ročník), Kristian Vagaši (Kvinta)
39.
Česko
Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. (SŠ) B
Tyršova, Vsetín
8
Petr Rustler (2. ročník), Denisa Mazáčová (Sexta), Tereza Bourková (Sexta), Tobiáš Filgas (Sexta)
40.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Františka Hajdy, Ostrava
7
Sofie Hyrníková (Kvinta), Tomáš Kolek (Kvinta), Bára Dořičáková (Kvinta), Daniela Balco (Kvinta)
41.
Česko
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) B
Československé armády, Frýdek-Místek
7
Jan Buzrla (3. ročník), Richard Koláček (3. ročník), Tomáš Pavlů (3. ročník), Kateřina Zrzavá (3. ročník), Adam Kaňák (3. ročník)
42.
Česko
Purkyňovo gymnázium (SŠ) A
Masarykova, Strážnice
3
Richard Hala (Kvinta), Tadeáš Pavliňák (Kvinta), Jan Záhumenský (Kvinta), Jakub Nejeschleba (Kvinta), Lukáš Martinek (Kvinta)