Change language

Výsledky

Senioři, Česko, Fyzikální Náboj 2023

Mezinárodní Česko Španělsko Maďarsko Polsko Slovensko
1.
Česko
Gymnázium Christiana Dopplera (SŠ)
Zborovská, Praha 5
29
Michal Bernat (Oktáva), Ondřej Sedláček (Oktáva), Eliška Koudelková (Oktáva), Jiří Cihelka (Oktáva), Matúš Púll (Oktáva)
2.
Česko
Gymnázium Opatov (SŠ) A
Konstantinova, Praha 4
28
Jakub Korec (Septima), David Košata (Septima), Petr Pliska (Septima), Jakub Škaloud (Septima), Kryštof Břeský (Septima)
3.
Česko
Gymnázium (SŠ)
třída Kpt. Jaroše, Brno
26
Anežka Čechová (Oktáva), Richard Materna (Oktáva), Michal Dvořáček (Oktáva), Adam Slavata (Oktáva), Lucie Vičarová (Oktáva)
4.
Česko
Mendelovo gymnázium (SŠ)
Komenského, Opava
26
Patrik Štencel (3. ročník), Adrien Tanekou (3. ročník), Albert Vlček (Oktáva), Tobiáš Vlk (4. ročník), Václav Divila (4. ročník)
5.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) A
Čs. exilu, Ostrava
23
David Havrlant (Oktáva), Miroslav Slezák (Oktáva), Jan Holuša (Oktáva), Jakub Šafařík (Oktáva), Adam Zezulka (Oktáva)
6.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Ústavní, Praha 8
23
Ivan Žemlička (Septima), Kateřina Málková (Septima), Aleš Bláha (Septima), Vanda Sedláčková (Septima), Matěj Ungerman (Septima)
7.
Česko
Gymnázium Pierra de Coubertina (SŠ)
nám. F. Křižíka, Tábor
21
Vojtěch Kodad (Septima), Pavel Tesařík (Septima), Abdunazar Saidov (Septima), Břečka Vojtěch (Oktáva), Karel Voborník (Septima)
8.
Česko
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm (SŠ)
Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm
21
Monika Drexlerová (Oktáva), David Něnička (Septima), Adéla Stříteská (3. ročník), Adam El Bakri (Oktáva)
9.
Česko
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) B
Československé armády, Frýdek-Místek
21
Daniel Čech (6. ročník), Vojtěch Dvořák (6. ročník), Martin Habrnál (6. ročník), Lukáš Váňa (6. ročník), Lukáš Linhart (6. ročník)
10.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Špitálská, Praha 9
21
Tomáš Kamarád (Septima), Šimon Mikolášek (Septima), Šimon Vyhnis (Septima), Vojtěch Málek (Septima), Petr Harapát (Septima)
11.
Česko
Podkrušnohorské gymnázium (SŠ)
Čsl. armády, Most
20
Jakub Krenc (4. ročník), Lukáš Müller (Oktáva), Jindřich Říha (Oktáva), Ondřej Sternthal (Oktáva), Al-naggar Mohamed (Oktáva)
12.
Česko
Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ (SŠ)
Komenského, Uherský Brod
20
Jan Theodor Hrdý (Septima), Lubomír Habarta (Septima), Matěj Trtek (3. ročník), Michaela Kadlčková (3. ročník), Jiří Preč (Sexta)
13.
Česko
Gymnázium dr. A. Hrdličky (SŠ)
Komenského, Humpolec
20
Matyáš Beran (Septima), Václav Kotyza (Septima), Radek Černý (Septima), Justýna Sácká (3. ročník)
14.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Dašická, Pardubice
19
Michal Branda (Septima), Eduard Červinka (Septima), Zdeno Sekerák (Septima), Jan Wawrzyczek (3. ročník), Dominik Lončák (3. ročník)
15.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Omská, Praha 10
19
Petra Mrázková (Oktáva), Vojtěch Krejčí (Oktáva), Filip Haken (Oktáva), Robin Škába (Oktáva)
16.
Česko
Gymnázium (SŠ)
J. A. Komenského, Havířov
19
Šimon Brožek (3. ročník), Vojtěch Cehlárik (Oktáva), Petr Gála (Septima), Petr Světnička (Oktáva), Jakub Slováček (Septima)
17.
Česko
PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. (SŠ)
Lindnerova, Praha 8
18
Josef Bednář (Septima), Jakub Otakar Svoboda (Septima), Patrik Jásek (Septima), Jan Vabroušek (Septima), František Pečený (Septima)
18.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Mírová, Karviná
18
Tomasz Kokotek (Oktáva), Vojtěch Morávek (Oktáva), Karolína Onderková (Septima), Richard Sikora (4. ročník), Barbora Szotkowská (3. ročník)
19.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Františka Hajdy, Ostrava
17
Šimon Schwarz (Sexta), Jakub Richter (3. ročník), Ondřej Žmolík (Septima), Matěj Martiník (Oktáva), Jakub Kubica (Septima)
20.
Česko
Gymnázium Fr. M. Pelcla (SŠ)
Hrdinů odboje, Rychnov nad Kněžnou
17
Pavel Preclík (Septima), Eduard Linhart (Septima), Tobiáš Špunar (Septima), Veronika Plodková (3. ročník), Pavla Jirešová (4. ročník)
21.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Dašická, Pardubice
17
Radek Roub (Sexta), Martin Vlček (Sexta), Zbyněk Makovský (Sexta), Jan Křivský (Sexta), Tereza Nejezchlebová (Sexta)
22.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Palackého náměstí, Boskovice
17
Maxmilián Ladislav Skuda (Oktáva), Linda Tománková (3. ročník), Jakub Šrámek (Septima), Jakub Mynář (Septima), Vilém Pernice (Septima)
23.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí
17
Jiří Kadlec (3. ročník), Ondřej Cieplý (3. ročník), Jan Boháč (3. ročník), Žofie Pánková (5. ročník), Miroslav Stýskala (3. ročník)
24.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Špitálská, Praha 9
17
Šimon Svoboda (Oktáva), Jakub Šmatlák (Oktáva), Jiří Bittner (Oktáva), Jakub Scott (Oktáva), Miroslav Včelák (3. ročník)
25.
Česko
Mensa gymnázium, o.p.s. (SŠ)
Španielova, Praha 6
16
Ludmila Šírová (Sexta), Kamila Poláková (Sexta), Matěj Mothejzík (Septima), Klára Futejová (Septima), Vjačeslav Nikiforov (Oktáva)
26.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Chodovická, Praha 9
16
Jaroslav Kačerovský (Oktáva), Matěj Šimůnek (Oktáva), David Bátrla (Oktáva), Marek Miladinovič (Septima), Matěj Havlík (Septima)
27.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Velehradská třída, Uherské Hradiště
16
David Ševčík (4. ročník), Hynek Vaverka (4. ročník), Vojta veselý (4. ročník), Daniel Solecký (1. ročník), Martin Pfeifer (2. ročník)
28.
Česko
Purkyňovo gymnázium (SŠ) A
Masarykova, Strážnice
16
Jan Janeček (Septima), Martin Čechal (Septima), Julie Záhumenská (Septima), Michal Pomajba (Septima), Jakub Chudíček (Oktáva)
29.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Česká, České Budějovice
16
František Jakub Sklář (4. ročník), Adam Větrovský (Oktáva), Vlastimil Hošek (Oktáva), Marek Strnad (3. ročník), Matěj Mejzlik (3. ročník)
30.
Česko
Matiční gymnázium (SŠ)
Dr. Šmerala, Ostrava
16
Ondřej Číž (Oktáva), Jonáš Michálek (Oktáva), Dominik Kalouda (Oktáva), Jakub Blabla (Oktáva), Ondřej Nečas (Oktáva)
31.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Volgogradská, Ostrava
16
Jakub Svobodník (Oktáva), Filip Neumann (Oktáva), Vojtěch Výtisk (Oktáva), Vít Říha (Oktáva), Jan Dedek (Oktáva)
32.
Česko
Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. (SŠ)
Tyršova, Vsetín
15
Vladimír Kincl (Oktáva), Jan Hrňa (Septima), Andriy Kuchmak (Septima), Jiří Guriča (Septima), Tobiáš Václavek (Septima)
33.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) B
Čs. exilu, Ostrava
15
Jindřich Kašparec (Septima), Jakub Šnajder (4. ročník), Julie Válková (Oktáva), Matěj Rufer (4. ročník), Štěpán Třaskoš (Septima)
34.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Ústavní, Praha 8
15
Adam Černý (Septima), Vojtěch Beneš (Septima), Matyáš Flek (Septima), Matěj Špicl (Septima), Jan Zemánek (Septima)
35.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Volgogradská, Ostrava
14
Radim Gabriel (Septima), Adam Strážnický (Septima), Eva Knápková (Septima), Martin Doležal (Septima), Ondřej Tabášek (Septima)
36.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Nad Kavalírkou, Praha 5
14
Maxim Besson (Septima), Vojtěch Muller (Septima), Kryštof Plojhar (Septima), Ondřej Zvelebil (Septima), Adam Hlavín (Septima)
37.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Litoměřická, Praha 9
13
Martin Těšitel (Septima), Jakub Smetana (2. ročník), Adam Slaný (2. ročník), Martin Biňovec (4. ročník)
38.
Česko
Gymnázium Opatov (SŠ) B
Konstantinova, Praha 4
12
Matěj Břeský (Septima), Matěj Petlach (Septima), Lukáš Tichý (Septima), Michal Hurník (Septima), Jakub Laštovka (Septima)
39.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Česká, České Budějovice
11
Ondřej Brož (Septima), Matyáš Čouza (Septima), David Metelec (Septima), Petr Novák (Septima), Lukáš Veselý (Septima)
40.
Česko
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) A
Československé armády, Frýdek-Místek
10
Magdaléna Adamcová (5. ročník), Petra Žáčková (5. ročník), Jan Řeha (5. ročník), Filip Urban (5. ročník), Alena Volná (5. ročník)
41.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Nad Kavalírkou, Praha 5
10
Viktor John (Septima), Albert Charamza (Septima), Prokop Macků (Septima), Eliška Adamková (Septima), Mikuláš Havlík (Septima)
42.
Česko
Purkyňovo gymnázium (SŠ) B
Masarykova, Strážnice
9
Tomáš Hegauer (Sexta), Martin Kozel (Sexta), Matouš Rybecký (Sexta), Filip Zahradník (Sexta), Karel Král (2. ročník)
43.
Česko
Gymnázium T. G. Masaryka (SŠ)
Studentská, Litvínov
8
Jan Peca (3. ročník), Lucie Švejkarová (3. ročník), Marie Hovorková (Septima), Martin Dolniak (Septima), Marie Vorlová (3. ročník)
44.
Česko
VOŠ ped. a soc., SOŠ ped. a Gymnázium (SŠ)
Evropská, Praha 6
7
Kristýna Hartigová (3. ročník), Eliška Trojáčková (2. ročník), Nela Marie Kučerová (2. ročník), Adéla Klímová (4. ročník), Veronika Havlová (2. ročník)