Change language

Výsledky

Senioři, Mezinárodní, Fyzikální Náboj 2023

Mezinárodní Česko Španělsko Maďarsko Polsko Slovensko
1.
Maďarsko
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium B
Horváth Mihály tér 8., Budapest VIII. kerület
33
Szalontai Júlia Csepke (12), Szabó Erik Zalán (12), Sipos Botond Örs (12), Szin Attila (12), Simon László Bence (12)
2.
Polsko
II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
ul. Narewska 11, Białystok
32
Krzysztof Nadulicz (Klasa 4), Jan Błażuk (Klasa 4), Iwan Korsunskij (Klasa 4), Maciej Bogusz (Klasa 4), Kamil Januszkiewicz (Klasa 3)
3.
Maďarsko
Földes Ferenc Gimnázium A
Kelemen Didák utca 5., Miskolc
32
Zsova Levente (12), Molnár István Ádám (11), Fehérvári Donát (12), Fekete Martin (12), Bottyán Márton (12)
4.
Maďarsko
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium A
Horváth Mihály tér 8., Budapest VIII. kerület
31
Fürjes Bálint (12), Gazdag Ferenc (12), Grosser Dániel (12), Kollmann Áron Alfréd (12), Vári Gergely Péter (12)
5.
Slovensko
Gymnázium B
Poštová 9, Košice-Staré Mesto
30
Vladimír Slanina (3. ročník), Tomáš Kubrický (3. ročník), Adam Harmanský (4. ročník), Matej Kundrik (4. ročník), Patrik Stercz (4. ročník)
6.
Česko
Gymnázium Christiana Dopplera (SŠ)
Zborovská, Praha 5
29
Michal Bernat (Oktáva), Ondřej Sedláček (Oktáva), Eliška Koudelková (Oktáva), Jiří Cihelka (Oktáva), Matúš Púll (Oktáva)
7.
Česko
Gymnázium Opatov (SŠ) A
Konstantinova, Praha 4
28
Jakub Korec (Septima), David Košata (Septima), Petr Pliska (Septima), Jakub Škaloud (Septima), Kryštof Břeský (Septima)
8.
Polsko
IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu
ul. Warszawska 1/5, Toruń
28
Dorota Dzierżak (Klasa 4), Tadeusz Zaremba (Klasa 4), Hubert Pochłopień (Klasa 4), Hubert Zientara (Klasa 4), Marek Malicki (Klasa 4)
9.
Maďarsko
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Rákóczi utca 30., Zalaegerszeg
28
Horváth Zsóka (12), Fitos László Vencel (12), Sági Kornél Ábel (12), Toplak Ágnes (11), Fercsák Flórián (11)
10.
Polsko
XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie B
ul. Unisławy 26, Szczecin
28
Jan Dąbrowski (Klasa 2), Dawid Bielski (Klasa 2), Stanisław Pekrul (Klasa 2), Kajetan Olbracht (Klasa 2), Michał Tomkowicz (Klasa 2)
11.
Polsko
II Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Pniewskiego w Gdańsku
ul. Jana Pestalozziego 7/9, Gdańsk
28
Adam Reszka (Klasa 4), Maksymilian Kuriata (Klasa 4), Jakub Bukowski (Klasa 4), Wojciech Matczak (Klasa 4), Mikołaj Beśka (Klasa 3)
12.
Maďarsko
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium C
Horváth Mihály tér 8., Budapest VIII. kerület
28
Fajszi Karsa (11), Csilling Dániel (11), Juhász-Molnár Erik (11), Czanik Pál (11), Gábor Benjámin (11)
13.
Maďarsko
Piarista Gimnázium
Piarista utca 1., Budapest V. kerület
28
Babai Márton (12), Sinoros-Szabó Zsombor (11), Tóth Barnabás (11), Siklósi Péter (11), Zaránd Kristóf (11)
14.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti A
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
28
Adam Zich (Oktáva), Martin Bekeč (Oktáva), Šimon Kováčik (Oktáva), Jakub Nagy (Oktáva), Samuel Vargovčík (Oktáva)
15.
Maďarsko
Lovassy László Gimnázium B
Cserhát lakótelep 11., Veszprém
27
Mayer Krisztián (11), Gáspár Menyhért Boldizsár (11), Renácz József (11), Ihász Bertalan (11), Valter Benedek (11)
16.
Slovensko
Gymnázium B
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
27
Samuel Kvačka (3. ročník), Jakub Kvačka (3. ročník), Mária Mederlyová (3. ročník), Veronika Duchajová (3. ročník), Patrik Prítrský (3. ročník)
17.
Maďarsko
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Tizeshonvéd utca 21., Miskolc
26
Emődi Marcell (12), Kolláth Gergely (12), Szabó Donát (11), Ujpál Bálint (11), Babcsán Gergely (12)
18.
Česko
Gymnázium (SŠ)
třída Kpt. Jaroše, Brno
26
Anežka Čechová (Oktáva), Richard Materna (Oktáva), Michal Dvořáček (Oktáva), Adam Slavata (Oktáva), Lucie Vičarová (Oktáva)
19.
Česko
Mendelovo gymnázium (SŠ)
Komenského, Opava
26
Patrik Štencel (3. ročník), Adrien Tanekou (3. ročník), Albert Vlček (Oktáva), Tobiáš Vlk (4. ročník), Václav Divila (4. ročník)
20.
Slovensko
Gymnázium A. Bernoláka A
Ul. Mieru 23, Námestovo
25
Jozef Smolár (3. ročník), Tatiana Kornhauserová (3. ročník), Samuel Krivda (3. ročník), Eva Skarlet Marlengová (3. ročník), Matej Grebáč (3. ročník)
21.
Slovensko
Gymnázium A
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
25
Jakub Lubušký (Oktáva), Uršuľa Mária Kossaczká (Oktáva), Filip Prutkay (Oktáva), Marek Majerík (4. ročník), Adrián Zetocha (4. ročník)
22.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti B
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
25
Peter Siebert (Septima), Juraj Ondruš (Septima), Timotej Bezák (Septima), Timur Kotulič (Septima), Adam Kišac (Septima)
23.
Maďarsko
Földes Ferenc Gimnázium B
Kelemen Didák utca 5., Miskolc
24
Biró Kata (11), Szolyák Balázs (11), Kis Hunor (11), Bódi Áron Csanád (11)
24.
Slovensko
Gymnázium C
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
24
Viktória Krettová (Septima), Michal Semko (Septima), Matej Škubla (Septima), Elena Simčová (Septima), Lucia Chladná (Septima)
25.
Maďarsko
Jedlik Ányos Gimnázium A
Táncsics Mihály utca 92., Budapest XXI. kerület
24
Bíró Gergő Tamás (12), Iliás Gergely (12), Magyar András (12), Pető Kristóf (12)
26.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) A
Čs. exilu, Ostrava
23
David Havrlant (Oktáva), Miroslav Slezák (Oktáva), Jan Holuša (Oktáva), Jakub Šafařík (Oktáva), Adam Zezulka (Oktáva)
27.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Ústavní, Praha 8
23
Ivan Žemlička (Septima), Kateřina Málková (Septima), Aleš Bláha (Septima), Vanda Sedláčková (Septima), Matěj Ungerman (Septima)
28.
Maďarsko
Városmajori Gimnázium B
Városmajor utca 71., Budapest XII. kerület
23
Náray Bálint (11), Pócsi Zsombor (11), Szőke-Gonzalez Mateo (11), Ludvig Csenge Lilla (12), Sebestyén Márton (12)
29.
Slovensko
Gymnázium ĽudovítaŠtúra
1. mája 2, Trenčín
22
Vargovič Igor (Sexta), Otrubčák Tomáš (3. ročník), Kudláček Adam (4. ročník), Hrotko Michal (4. ročník), Pučko Matej (3. ročník)
30.
Slovensko
Gymnázium B
Alejová 1, Košice-Juh
22
Adrián Mikolaj (Oktáva), Tomáš Hutňan (Oktáva), Jakub Müller (Oktáva), Dávid Kepič (Oktáva), Ladislav Antoži (Oktáva)
31.
Slovensko
SŠ-Gymnázium A
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
22
Jakub Komenda (4. ročník), Adam Kuny (4. ročník), Jakub Nemček (3. ročník), Katarína Gersová (3. ročník), Šimon Borovský (3. ročník)
32.
Slovensko
Gymnázium
Školská 8, Považská Bystrica
21
Jakub Buzalka (3. ročník), Patrik Turček (3. ročník), Zuzana Jakubová (3. ročník), Šimon Janáček (3. ročník), Bruno Osrman (3. ročník)
33.
Česko
Gymnázium Pierra de Coubertina (SŠ)
nám. F. Křižíka, Tábor
21
Vojtěch Kodad (Septima), Pavel Tesařík (Septima), Abdunazar Saidov (Septima), Břečka Vojtěch (Oktáva), Karel Voborník (Septima)
34.
Česko
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm (SŠ)
Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm
21
Monika Drexlerová (Oktáva), David Něnička (Septima), Adéla Stříteská (3. ročník), Adam El Bakri (Oktáva)
35.
Slovensko
SŠ-Gymnázium B
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
21
Patrik Bukovský (3. ročník), Michal Tomaga (Septima), Peter Rajsky (5. ročník), Nina Bendulová (3. ročník), Dominik Rigász (3. ročník)
36.
Maďarsko
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
Papnövelde utca 4-6., Budapest V. kerület
21
Bánkuti Bálint (11), Somogyi Simon Kornél (11), Zhang Steve (11), Nagy Leo (11), Virág Lénárd (11)
37.
Česko
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) B
Československé armády, Frýdek-Místek
21
Daniel Čech (6. ročník), Vojtěch Dvořák (6. ročník), Martin Habrnál (6. ročník), Lukáš Váňa (6. ročník), Lukáš Linhart (6. ročník)
38.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Špitálská, Praha 9
21
Tomáš Kamarád (Septima), Šimon Mikolášek (Septima), Šimon Vyhnis (Septima), Vojtěch Málek (Septima), Petr Harapát (Septima)
39.
Maďarsko
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium B
Széchenyi tér 1., Érd
21
Kovács Ádám (11), Nagy Botond (11), Nagy Géza László (11), Serflek Levedi (11), Zsivkovics Máté (11)
40.
Polsko
V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku
ul. Polanki 130, Gdańsk
20
Katarzyna Kuzora (Klasa 4), Małgorzata Kwaśniewska (Klasa 4), Hanna Sowa (Klasa 4), Szymon Przybyło (Klasa 4), Szymon Daraszkiewicz (Klasa 3)
41.
Česko
Podkrušnohorské gymnázium (SŠ)
Čsl. armády, Most
20
Jakub Krenc (4. ročník), Lukáš Müller (Oktáva), Jindřich Říha (Oktáva), Ondřej Sternthal (Oktáva), Al-naggar Mohamed (Oktáva)
42.
Česko
Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ (SŠ)
Komenského, Uherský Brod
20
Jan Theodor Hrdý (Septima), Lubomír Habarta (Septima), Matěj Trtek (3. ročník), Michaela Kadlčková (3. ročník), Jiří Preč (Sexta)
43.
Maďarsko
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium A
Szent István tér 8-10., Pécs
20
Merics Vilmos (11), Dandé Márk Bence (11), Kovács Jakab (11), Hornok Máté (10), Bocor Gergely (11)
44.
Maďarsko
Lovassy László Gimnázium A
Cserhát lakótelep 11., Veszprém
20
Gurin Tamás (12), Pituk Mátyás (12), Polacsek Benedek (12), Vajda Bálint (12), Balázs Eliot Emmanuel (12)
45.
Maďarsko
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium B
Szent István tér 8-10., Pécs
20
Racskó Dániel Márton (11), Czömpöly Bálint (11), Nagy Zalán (11), Heisz András Botond (11), Klement Tamás (11)
46.
Maďarsko
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium B
Hatvan utca 44., Debrecen
20
Barta Csanád (11), Török Róbert (11), Sz. Nagy János Gábor (11), Géczi Gergő (11), Horváth Benedek (11)
47.
Polsko
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku
ul. Wały Piastowskie 6, Gdańsk
20
Antoni Szyłejko (Klasa 4), Antoni Lewandowski (Klasa 4), Paulina Lubińska (Klasa 4), Szymon Ratajczak (Klasa 4), Marcin Kwiatkowski (Klasa 4)
48.
Česko
Gymnázium dr. A. Hrdličky (SŠ)
Komenského, Humpolec
20
Matyáš Beran (Septima), Václav Kotyza (Septima), Radek Černý (Septima), Justýna Sácká (3. ročník)
49.
Slovensko
Gymnázium M. M. Hodžu
M. M. Hodžu 9, Liptovský Mikuláš
19
Damián Beňo (Septima), Marek Repa (3. ročník), Mário Tlamka (3. ročník), Jerguš Navrátil (4. ročník), Nina Ujčíková (2. ročník)
50.
Slovensko
Gymnázium
Veľká okružná , Žilina
19
Stanislav Barčák (4. ročník), Peter Czimmermann (4. ročník), Marko Vríčan (4. ročník), Adrián Soška (4. ročník), Šimon Devera (4. ročník)
51.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Dašická, Pardubice
19
Michal Branda (Septima), Eduard Červinka (Septima), Zdeno Sekerák (Septima), Jan Wawrzyczek (3. ročník), Dominik Lončák (3. ročník)
52.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Omská, Praha 10
19
Petra Mrázková (Oktáva), Vojtěch Krejčí (Oktáva), Filip Haken (Oktáva), Robin Škába (Oktáva)
53.
Česko
Gymnázium (SŠ)
J. A. Komenského, Havířov
19
Šimon Brožek (3. ročník), Vojtěch Cehlárik (Oktáva), Petr Gála (Septima), Petr Světnička (Oktáva), Jakub Slováček (Septima)
54.
Slovensko
Gymnázium
Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto
19
Martin Mičuch (4. ročník), Martin Marcinčák (4. ročník), Denis Zajak (3. ročník), Filip Hnath (3. ročník), Filip Findorák (2. ročník)
55.
Slovensko
Súkromné gymnázium
Dneperská 1, Košice-Nad jazerom
18
Adam Kovalčík (Oktáva), Alex Iman (Oktáva), Max Gramata (Oktáva), Samuel Kvokačka (Septima), Šimon Behun (Septima)
56.
Slovensko
Bilingválne gymnázium B
Komenského 215, Sučany
18
Juraj Pastierik (5. ročník), Michal Pecha (5. ročník), Jakub Repík (5. ročník), Sebastián Bučo (5. ročník), Jakub Pekar (4. ročník)
57.
Maďarsko
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium A
Széchenyi tér 1., Érd
18
Győrfi Szabolcs Miklós (11), Nagy Eszter (11), Kaáli Zsombor (11), Veres Máté (11), Kuna Bence (11)
58.
Česko
PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. (SŠ)
Lindnerova, Praha 8
18
Josef Bednář (Septima), Jakub Otakar Svoboda (Septima), Patrik Jásek (Septima), Jan Vabroušek (Septima), František Pečený (Septima)
59.
Slovensko
Gymnázium A
Alejová 1, Košice-Juh
18
Richard Vodička (Septima), Ondrej Králik (Septima), Matúš Libák (Septima), Leo Oros (Septima), Oliver Seman (Sexta)
60.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Mírová, Karviná
18
Tomasz Kokotek (Oktáva), Vojtěch Morávek (Oktáva), Karolína Onderková (Septima), Richard Sikora (4. ročník), Barbora Szotkowská (3. ročník)
61.
Slovensko
Gymnázium
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
18
Lenka Ondrovičová (Oktáva), Marek Cedula (Oktáva), Samo Kosík (Oktáva), Jakub Viecha (Oktáva), Jakub Mišík (Oktáva)
62.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Františka Hajdy, Ostrava
17
Šimon Schwarz (Sexta), Jakub Richter (3. ročník), Ondřej Žmolík (Septima), Matěj Martiník (Oktáva), Jakub Kubica (Septima)
63.
Maďarsko
Újpesti Babits Mihály Gimnázium
Tóth Aladár utca 16-20., Budapest IV. kerület
17
Mihályfi Lilla (12), Till Nóra Lili (12), Hegymegi Ákos (12), Parádi Barnabás (12), Szabó Milán (12)
64.
Polsko
II Liceum Ogólnokształcące w Gnieźnie
ul. ks. Prym. Macieja Łubieńskiego 3, Gniezno
17
Łukasz Marciniak (Klasa 4), Zofia Kozłowska (Klasa 4), Mateusz Pluciński (Klasa 4), Alicja Imbierowicz (Klasa 4), Filip Glanc (Klasa 3)
65.
Slovensko
Bilingválne gymnázium A
Komenského 215, Sučany
17
Miroslav Pajger (4. ročník), Artur Antol (4. ročník), Maxim Moncoľ (4. ročník), Nino Grom (4. ročník)
66.
Španělsko
RAMIRO DE MAEZTU A
Calle De Serrano, 127 , Madrid
17
Darío Cruces Guadarrama (2º Bachillerato), Efrén Martínez Pérez (2º Bachillerato), Carlos Sáez Torres (2º Bachillerato), Carlos Parra Sánchez (2º Bachillerato)
67.
Španělsko
SAN PATRICIO DEL SOTO
Calle Jazmín, 148 , Alcobendas
17
Jorge Bretón Valencia (2º Bachillerato), Pablo Solana Gutiérrez (2º Bachillerato), Marina Arbilla Fortuny (2º Bachillerato), Mateo Martín Nieto (2º Bachillerato), Javier Martínez Pinel (2º Bachillerato)
68.
Španělsko
RETAMAR A
Calle Pajares, 22 , Pozuelo de Alarcón
17
Rafael Baldarrain Jiménez (2º Bachillerato), Guillermo Barquín Delgado (2º Bachillerato), Alfredo Martínez Bargueño (2º Bachillerato), Javier Rodríguez Cuenca (2º Bachillerato), Diego Stein Muro (2º Bachillerato)
69.
Španělsko
RETAMAR B
Calle Pajares, 22 , Pozuelo de Alarcón
17
Mateo Rodríguez Castelló (1º Bachillerato), Iñaki Ambrés Garrido (1º Bachillerato), Ricardo García Almeida (1º Bachillerato), Alejandro García Almeida (1º Bachillerato), Santiago de Areilza Salgado (1º Bachillerato)
70.
Maďarsko
Városmajori Gimnázium A
Városmajor utca 71., Budapest XII. kerület
17
Esztinka Anna Karolina (12), Milassin Brúnó (12), Streng Márkó Bence (12), Ye Zhenghao (12), Braun Júlia Kata (12)
71.
Česko
Gymnázium Fr. M. Pelcla (SŠ)
Hrdinů odboje, Rychnov nad Kněžnou
17
Pavel Preclík (Septima), Eduard Linhart (Septima), Tobiáš Špunar (Septima), Veronika Plodková (3. ročník), Pavla Jirešová (4. ročník)
72.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Dašická, Pardubice
17
Radek Roub (Sexta), Martin Vlček (Sexta), Zbyněk Makovský (Sexta), Jan Křivský (Sexta), Tereza Nejezchlebová (Sexta)
73.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Palackého náměstí, Boskovice
17
Maxmilián Ladislav Skuda (Oktáva), Linda Tománková (3. ročník), Jakub Šrámek (Septima), Jakub Mynář (Septima), Vilém Pernice (Septima)
74.
Slovensko
Gymnázium
Varšavská cesta 1, Žilina
17
Richar Mintál (Oktáva), Sebastián Bosík (Oktáva), Nicolas Trojan (Oktáva), Filip Dubeň (Oktáva)
75.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí
17
Jiří Kadlec (3. ročník), Ondřej Cieplý (3. ročník), Jan Boháč (3. ročník), Žofie Pánková (5. ročník), Miroslav Stýskala (3. ročník)
76.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Špitálská, Praha 9
17
Šimon Svoboda (Oktáva), Jakub Šmatlák (Oktáva), Jiří Bittner (Oktáva), Jakub Scott (Oktáva), Miroslav Včelák (3. ročník)
77.
Slovensko
Gymnázium
Párovská 1, Nitra
17
Martin Drlík (Oktáva), Rudolf Kašparovský (3. ročník), Kristína Beňačková (3. ročník), Matej Cingel (3. ročník), Filip Bujdák (3. ročník)
78.
Maďarsko
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Cházár András utca 10., Budapest XIV. kerület
17
Andics Áron (11), Németh Luca Léna (11), Sebestyén Balázs Ádám (11), Szemző Dávid György (11), Szkalka Bendegúz (11)
79.
Slovensko
Evanjelické gymnázium
Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto
17
Eduard Fedorčuk (Oktáva), Barbora Kopnická (Oktáva), Kristína Krišková (Oktáva), Johanna Kačurová (5. ročník), Terézia Stanová (Oktáva)
80.
Česko
Mensa gymnázium, o.p.s. (SŠ)
Španielova, Praha 6
16
Ludmila Šírová (Sexta), Kamila Poláková (Sexta), Matěj Mothejzík (Septima), Klára Futejová (Septima), Vjačeslav Nikiforov (Oktáva)
81.
Slovensko
Gymnázium A
Poštová 9, Košice-Staré Mesto
16
Erik Szmolniczky (4. ročník), Tomáš Vysoký (4. ročník), Lukáš Jacko (3. ročník), Klaudia Sýkorová (4. ročník), Peter Veľas (4. ročník)
82.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Chodovická, Praha 9
16
Jaroslav Kačerovský (Oktáva), Matěj Šimůnek (Oktáva), David Bátrla (Oktáva), Marek Miladinovič (Septima), Matěj Havlík (Septima)
83.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Velehradská třída, Uherské Hradiště
16
David Ševčík (4. ročník), Hynek Vaverka (4. ročník), Vojta veselý (4. ročník), Daniel Solecký (1. ročník), Martin Pfeifer (2. ročník)
84.
Česko
Purkyňovo gymnázium (SŠ) A
Masarykova, Strážnice
16
Jan Janeček (Septima), Martin Čechal (Septima), Julie Záhumenská (Septima), Michal Pomajba (Septima), Jakub Chudíček (Oktáva)
85.
Maďarsko
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma
Kossuth utca 35., Debrecen
16
Kovács Klára (11), Szabó Péter (11), Vágó Botond (12), Fazakas Bálint (12), Czentye Zsolt (12)
86.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Česká, České Budějovice
16
František Jakub Sklář (4. ročník), Adam Větrovský (Oktáva), Vlastimil Hošek (Oktáva), Marek Strnad (3. ročník), Matěj Mejzlik (3. ročník)
87.
Slovensko
Spojená škola - Gym
Dominika Tatarku 7, Poprad
16
Monika Babíková (3. ročník), Ján Kubičko (3. ročník), Radana Oravcová (3. ročník), Nina Petlánová (3. ročník)
88.
Česko
Matiční gymnázium (SŠ)
Dr. Šmerala, Ostrava
16
Ondřej Číž (Oktáva), Jonáš Michálek (Oktáva), Dominik Kalouda (Oktáva), Jakub Blabla (Oktáva), Ondřej Nečas (Oktáva)
89.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Volgogradská, Ostrava
16
Jakub Svobodník (Oktáva), Filip Neumann (Oktáva), Vojtěch Výtisk (Oktáva), Vít Říha (Oktáva), Jan Dedek (Oktáva)
90.
Slovensko
Gymnázium Angely Merici B
Hviezdoslavova 10, Trnava
16
Ján Jindra (4. ročník), Petra Drobná (4. ročník), Matej Jánoška (Oktáva), Adam Táčovský (Oktáva), Jozef Čurma (4. ročník)
91.
Slovensko
Gymn. sv. T. Akvinského
Zbrojničná 3, Košice-Staré Mesto
15
Jakub Hajduk (Septima), Daniel Kolcun (3. ročník), Juraj Šuhaj (4. ročník), Jakub Gazdag (Sexta)
92.
Maďarsko
Jedlik Ányos Gimnázium B
Táncsics Mihály utca 92., Budapest XXI. kerület
15
Kelemen Balázs (11), Kemenesi Noel (11), Pelsőczi Patrik (11), Rétvölgyi Barnabás (11)
93.
Česko
Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. (SŠ)
Tyršova, Vsetín
15
Vladimír Kincl (Oktáva), Jan Hrňa (Septima), Andriy Kuchmak (Septima), Jiří Guriča (Septima), Tobiáš Václavek (Septima)
94.
Slovensko
Gymnázium
Ľ. Štúra 26, Michalovce
15
Lukáš Mižák (3. ročník), Samuel Hreško (Sexta), Matej Janus (Sexta), Alan Kostelnik (3. ročník), Dominik Erik Gubík (3. ročník)
95.
Maďarsko
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium
Szabadság út 162., Budaörs
15
Bege Ádám (12), Timár Zsombor (12), Blahna Vilmos (12), Vashegyi András (12), Simon András (12)
96.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) B
Čs. exilu, Ostrava
15
Jindřich Kašparec (Septima), Jakub Šnajder (4. ročník), Julie Válková (Oktáva), Matěj Rufer (4. ročník), Štěpán Třaskoš (Septima)
97.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Ústavní, Praha 8
15
Adam Černý (Septima), Vojtěch Beneš (Septima), Matyáš Flek (Septima), Matěj Špicl (Septima), Jan Zemánek (Septima)
98.
Slovensko
Gymnáz. gen. L. Svobodu
Komenského 4, Humenné
15
Matej Komarc (3. ročník), Klaudia Ľaľová (3. ročník), Tomáš Sukeľ (2. ročník), Kalista Semancová (3. ročník), Richard Čisľák (3. ročník)
99.
Španělsko
GSD LAS SUERTES B
Calle De Rafael De León, 10 , Madrid
14
VICTOR SAN JUAN BRAVO (1º Bachillerato), JAVIER TÁBARA MAYO (1º Bachillerato), DIEGO VELÁZQUEZ RETORTILLO (1º Bachillerato), MARCOS SANTIAGO APARICIO (1º Bachillerato), IGNACIO RUIZ CEPEDA (1º Bachillerato)
100.
Slovensko
Gymnázium P.Coubertina B
Nám. SNP 9, Piešťany
14
Denis Šebo (Oktáva), Filip Nedelka (Oktáva), Natália Banasová (Oktáva), Michal Fox (4. ročník), Nikolas Fox (3. ročník)