1. Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská, Praha 5 | 29 Michal Bernat (Oktáva), Ondřej Sedláček (Oktáva), Eliška Koudelková (Oktáva), Jiří Cihelka (Oktáva), Matúš Púll (Oktáva) |
2. Gymnázium Opatov A Konstantinova, Praha 4 | 28 Jakub Korec (Septima), David Košata (Septima), Petr Pliska (Septima), Jakub Škaloud (Septima), Kryštof Břeský (Septima) |
3. Gymnázium třída Kpt. Jaroše, Brno | 26 Anežka Čechová (Oktáva), Richard Materna (Oktáva), Michal Dvořáček (Oktáva), Adam Slavata (Oktáva), Lucie Vičarová (Oktáva) |
4. Mendelovo gymnázium Komenského, Opava | 26 Patrik Štencel (3. ročník), Adrien Tanekou (3. ročník), Albert Vlček (Oktáva), Tobiáš Vlk (4. ročník), Václav Divila (4. ročník) |
5. Wichterlovo gymnázium A Čs. exilu, Ostrava | 23 David Havrlant (Oktáva), Miroslav Slezák (Oktáva), Jan Holuša (Oktáva), Jakub Šafařík (Oktáva), Adam Zezulka (Oktáva) |
6. Gymnázium A Ústavní, Praha 8 | 23 Ivan Žemlička (Septima), Kateřina Málková (Septima), Aleš Bláha (Septima), Vanda Sedláčková (Septima), Matěj Ungerman (Septima) |
7. Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka, Tábor | 21 Vojtěch Kodad (Septima), Pavel Tesařík (Septima), Abdunazar Saidov (Septima), Břečka Vojtěch (Oktáva), Karel Voborník (Septima) |
8. Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm | 21 Monika Drexlerová (Oktáva), David Něnička (Septima), Adéla Stříteská (3. ročník), Adam El Bakri (Oktáva) |
9. Gymnázium Petra Bezruče B Československé armády, Frýdek-Místek | 21 Daniel Čech (6. ročník), Vojtěch Dvořák (6. ročník), Martin Habrnál (6. ročník), Lukáš Váňa (6. ročník), Lukáš Linhart (6. ročník) |
10. Gymnázium B Špitálská, Praha 9 | 21 Tomáš Kamarád (Septima), Šimon Mikolášek (Septima), Šimon Vyhnis (Septima), Vojtěch Málek (Septima), Petr Harapát (Septima) |
11. Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády, Most | 20 Jakub Krenc (4. ročník), Lukáš Müller (Oktáva), Jindřich Říha (Oktáva), Ondřej Sternthal (Oktáva), Al-naggar Mohamed (Oktáva) |
12. Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského, Uherský Brod | 20 Jan Theodor Hrdý (Septima), Lubomír Habarta (Septima), Matěj Trtek (3. ročník), Michaela Kadlčková (3. ročník), Jiří Preč (Sexta) |
13. Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského, Humpolec | 20 Matyáš Beran (Septima), Václav Kotyza (Septima), Radek Černý (Septima), Justýna Sácká (3. ročník) |
14. Gymnázium B Dašická, Pardubice | 19 Michal Branda (Septima), Eduard Červinka (Septima), Zdeno Sekerák (Septima), Jan Wawrzyczek (3. ročník), Dominik Lončák (3. ročník) |
15. Gymnázium Omská, Praha 10 | 19 Petra Mrázková (Oktáva), Vojtěch Krejčí (Oktáva), Filip Haken (Oktáva), Robin Škába (Oktáva) |
16. Gymnázium J. A. Komenského, Havířov | 19 Šimon Brožek (3. ročník), Vojtěch Cehlárik (Oktáva), Petr Gála (Septima), Petr Světnička (Oktáva), Jakub Slováček (Septima) |
17. PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova, Praha 8 | 18 Josef Bednář (Septima), Jakub Otakar Svoboda (Septima), Patrik Jásek (Septima), Jan Vabroušek (Septima), František Pečený (Septima) |
18. Gymnázium Mírová, Karviná | 18 Tomasz Kokotek (Oktáva), Vojtěch Morávek (Oktáva), Karolína Onderková (Septima), Richard Sikora (4. ročník), Barbora Szotkowská (3. ročník) |
19. Gymnázium Františka Hajdy, Ostrava | 17 Šimon Schwarz (Sexta), Jakub Richter (3. ročník), Ondřej Žmolík (Septima), Matěj Martiník (Oktáva), Jakub Kubica (Septima) |
20. Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje, Rychnov nad Kněžnou | 17 Pavel Preclík (Septima), Eduard Linhart (Septima), Tobiáš Špunar (Septima), Veronika Plodková (3. ročník), Pavla Jirešová (4. ročník) |
21. Gymnázium A Dašická, Pardubice | 17 Radek Roub (Sexta), Martin Vlček (Sexta), Zbyněk Makovský (Sexta), Jan Křivský (Sexta), Tereza Nejezchlebová (Sexta) |
22. Gymnázium Palackého náměstí, Boskovice | 17 Maxmilián Ladislav Skuda (Oktáva), Linda Tománková (3. ročník), Jakub Šrámek (Septima), Jakub Mynář (Septima), Vilém Pernice (Septima) |
23. Gymnázium Nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí | 17 Jiří Kadlec (3. ročník), Ondřej Cieplý (3. ročník), Jan Boháč (3. ročník), Žofie Pánková (5. ročník), Miroslav Stýskala (3. ročník) |
24. Gymnázium A Špitálská, Praha 9 | 17 Šimon Svoboda (Oktáva), Jakub Šmatlák (Oktáva), Jiří Bittner (Oktáva), Jakub Scott (Oktáva), Miroslav Včelák (3. ročník) |
25. Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova, Praha 6 | 16 Ludmila Šírová (Sexta), Kamila Poláková (Sexta), Matěj Mothejzík (Septima), Klára Futejová (Septima), Vjačeslav Nikiforov (Oktáva) |
26. Gymnázium Chodovická, Praha 9 | 16 Jaroslav Kačerovský (Oktáva), Matěj Šimůnek (Oktáva), David Bátrla (Oktáva), Marek Miladinovič (Septima), Matěj Havlík (Septima) |
27. Gymnázium Velehradská třída, Uherské Hradiště | 16 David Ševčík (4. ročník), Hynek Vaverka (4. ročník), Vojta veselý (4. ročník), Daniel Solecký (1. ročník), Martin Pfeifer (2. ročník) |
28. Purkyňovo gymnázium A Masarykova, Strážnice | 16 Jan Janeček (Septima), Martin Čechal (Septima), Julie Záhumenská (Septima), Michal Pomajba (Septima), Jakub Chudíček (Oktáva) |
29. Gymnázium B Česká, České Budějovice | 16 František Jakub Sklář (4. ročník), Adam Větrovský (Oktáva), Vlastimil Hošek (Oktáva), Marek Strnad (3. ročník), Matěj Mejzlik (3. ročník) |
30. Matiční gymnázium Dr. Šmerala, Ostrava | 16 Ondřej Číž (Oktáva), Jonáš Michálek (Oktáva), Dominik Kalouda (Oktáva), Jakub Blabla (Oktáva), Ondřej Nečas (Oktáva) |
31. Gymnázium B Volgogradská, Ostrava | 16 Jakub Svobodník (Oktáva), Filip Neumann (Oktáva), Vojtěch Výtisk (Oktáva), Vít Říha (Oktáva), Jan Dedek (Oktáva) |
32. Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova, Vsetín | 15 Vladimír Kincl (Oktáva), Jan Hrňa (Septima), Andriy Kuchmak (Septima), Jiří Guriča (Septima), Tobiáš Václavek (Septima) |
33. Wichterlovo gymnázium B Čs. exilu, Ostrava | 15 Jindřich Kašparec (Septima), Jakub Šnajder (4. ročník), Julie Válková (Oktáva), Matěj Rufer (4. ročník), Štěpán Třaskoš (Septima) |
34. Gymnázium B Ústavní, Praha 8 | 15 Adam Černý (Septima), Vojtěch Beneš (Septima), Matyáš Flek (Septima), Matěj Špicl (Septima), Jan Zemánek (Septima) |
35. Gymnázium A Volgogradská, Ostrava | 14 Radim Gabriel (Septima), Adam Strážnický (Septima), Eva Knápková (Septima), Martin Doležal (Septima), Ondřej Tabášek (Septima) |
36. Gymnázium B Nad Kavalírkou, Praha 5 | 14 Maxim Besson (Septima), Vojtěch Muller (Septima), Kryštof Plojhar (Septima), Ondřej Zvelebil (Septima), Adam Hlavín (Septima) |
37. Gymnázium Litoměřická, Praha 9 | 13 Martin Těšitel (Septima), Jakub Smetana (2. ročník), Adam Slaný (2. ročník), Martin Biňovec (4. ročník) |
38. Gymnázium Opatov B Konstantinova, Praha 4 | 12 Matěj Břeský (Septima), Matěj Petlach (Septima), Lukáš Tichý (Septima), Michal Hurník (Septima), Jakub Laštovka (Septima) |
39. Gymnázium A Česká, České Budějovice | 11 Ondřej Brož (Septima), Matyáš Čouza (Septima), David Metelec (Septima), Petr Novák (Septima), Lukáš Veselý (Septima) |
40. Gymnázium Petra Bezruče A Československé armády, Frýdek-Místek | 10 Magdaléna Adamcová (5. ročník), Petra Žáčková (5. ročník), Jan Řeha (5. ročník), Filip Urban (5. ročník), Alena Volná (5. ročník) |
41. Gymnázium A Nad Kavalírkou, Praha 5 | 10 Viktor John (Septima), Albert Charamza (Septima), Prokop Macků (Septima), Eliška Adamková (Septima), Mikuláš Havlík (Septima) |
42. Purkyňovo gymnázium B Masarykova, Strážnice | 9 Tomáš Hegauer (Sexta), Martin Kozel (Sexta), Matouš Rybecký (Sexta), Filip Zahradník (Sexta), Karel Král (2. ročník) |
43. Gymnázium T. G. Masaryka Studentská, Litvínov | 8 Jan Peca (3. ročník), Lucie Švejkarová (3. ročník), Marie Hovorková (Septima), Martin Dolniak (Septima), Marie Vorlová (3. ročník) |
44. VOŠ ped. a soc., SOŠ ped. a Gymnázium Evropská, Praha 6 | 7 Kristýna Hartigová (3. ročník), Eliška Trojáčková (2. ročník), Nela Marie Kučerová (2. ročník), Adéla Klímová (4. ročník), Veronika Havlová (2. ročník) |