Change language

Team list

Czechia Spain Hungary Poland Slovakia
Waiting list

Bratislava (Juniors)

Teams: 41 / 41
Gymnázium A. Bernoláka A
Ul. Mieru 23, Námestovo
Ján Kozák (Kvinta), Peter Korman (Kvinta), Adam Štefan Uhliarik (1. ročník), Martina Madleňáková (2. ročník), Maksym Balabanov (2. ročník)
Gymnázium Angely Merici A
Hviezdoslavova 10, Trnava
Marcel Farbula (Sexta), Dominik Jindra (Sexta), Ema Kolarovičová (Sexta), Matej Kurbel (2. ročník), František Kollár (2. ročník)
Gymnázium A
Varšavská cesta 1, Žilina
Matúš Kysela (Sexta), Richard Skála (Sexta), Matúš Janits (Sexta), Oliver Hrbáň (Kvinta), Alexander Oboňa (Sexta)
Spojená škola - Gym A
Dominika Tatarku 7, Poprad
Oliver Kostolány (1. ročník), Viktória Kia Kozubová (1. ročník), Mária Majerčáková (1. ročník), Peter Pethó (1. ročník), Viktória Švagerková (1. ročník)
Gymnázium A
Párovská 1, Nitra
Tomáš Bujdák (2. ročník), Simona Krošláková (2. ročník), Nina Zuzulová (2. ročník), Matej Bednárik (2. ročník), Tomáš Matkovič (2. ročník)
Gymnázium A. Bernoláka A
Lichnerova 69, Senec
Oliver Brunovský (Sexta), Oliver Nguyen (Sexta), Lea Gašparová (Sexta), Dominik Kubiš (2. ročník), Pavol TÖRÖK (2. ročník)
Bilingválne gymnázium A
Komenského 215, Sučany
Samuel Jeťko (3. ročník), Matej Smieško (3. ročník), Patrik Zachar (3. ročník), Daniel Adrián Pudiš (3. ročník)
Gymnázium P.Coubertina A
Nám. SNP 9, Piešťany
Adrian Šebo (Kvinta), Markus Figura (Kvinta), Viktor Vančo (Kvinta), Tomáš Matečný (Kvinta), Adrián Kamenický (Kvinta)
Gymnázium A
Bilíkova 24, Bratislava-Dúbravka
Laura Machová (3. ročník), Michael Šimkovíč (3. ročník), Andrej Kanišák (3. ročník), Viliam Čegiň (3. ročník)
SŠ-Gymnázium A
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
Ľubomír Polonec (2. ročník), Matúš Vlkovič (2. ročník), Tomáš Zuzčák (2. ročník), Hanka Pánisová (2. ročník), Matúš Kordoš (2. ročník)
Gymnázium A
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
Martin Pistovčák (Kvinta), Matej Cisko (Kvinta), Teo Gertler (Kvinta), Michal Haverlík (Kvinta), Marián Kovaľ (Kvinta)
Gymnázium Ivana Kupca A
Komenského 13, Hlohovec
Nina Miháliková (1. ročník), Alessandro Iacopino (2. ročník), Naďa Gažovičová (1. ročník), Jana Kmeťová (1. ročník), Zuzana Kováčová (2. ročník)
Gymnázium A
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
Viktor Hugo Holec (Sexta), Tamara Pohronská (Sexta), Tereza Kumančíková (Sexta), Simon Vita (Sexta), Daniel Mozolák (Sexta)
Gymn. pre nadané deti A
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
Pavol Pajtík (Sexta), Hana Kalábová (Sexta), Martin Zich (Sexta), Matej Bachníček (Sexta), Adrián Šimo (Sexta)
Gymnázium J.Hollého A
Na hlinách 30, Trnava
Nella Józsová (Kvinta), Ema Šupalová (Kvinta), Debora Uhnavá (Kvinta), Roxana Hajko (Kvinta), Miroslav Mach (Kvinta)
Gymnázium M. M. Hodžu A
M. M. Hodžu 9, Liptovský Mikuláš
Hugo Kráľ (2. ročník), Andrej Klíma (2. ročník), Matej Pozor (2. ročník), Martin Burger (Sexta), René Kertész (Sexta)
Gymnázium L.Novomeského
Dlhá 12, Senica
Carmen Klimková (Sexta), Michal Fischer (2. ročník), Peter Dojčanský (2. ročník), Marek Baňárek (2. ročník), Gabriel Pribila (Kvinta)
Gymn. ako o.z. SŠ
Jána Bottu , Trnava
Susko Viktor (1. ročník), Augustín Branislav (1. ročník), Galanská Nela (1. ročník), Jablonská Soňa (1. ročník), Feranec Peter (1. ročník)
Piar. gymn. - PSŠ
Piaristická 6, Nitra
Roman Barimov (Sexta), Dominika Denková (Sexta), Dávid Gábik (Sexta), Timon Vereš (2. ročník), Lívia Šimoneková (2. ročník)
Gymnázium
Štefánikova 4, Bytča
Júlia Valachová (1. ročník), Samuel Dybala (1. ročník), Illia Sheptukha (1. ročník), Karin Galliková (2. ročník), Simona Hoferová (2. ročník)
Gymnázium
Veľká okružná , Žilina
Dávid Lučivňák (1. ročník), Benedikt Poláček (2. ročník), Filip Leščinský (2. ročník), Martin Janíček (2. ročník), Matúš Devera (1. ročník)
Bilingválne gymnázium
Haanova 28, Bratislava-Petržalka
Timotej Vojtek (3. ročník), Krištof Eškut (2. ročník), Patrik Poltársky (2. ročník), Ondrej Jendek (3. ročník)
Gymnázium
Hubeného 23, Bratislava-Rača
Sára Ševelová (Kvinta), Nina Bartánusová (Kvinta), Matej Bartolčič (Kvinta), Jakub Cibulka (Kvinta), Peter Mlčák (Kvinta)
Gymnázium ĽudovítaŠtúra
1. mája 2, Trenčín
Slezák Patrik (1. ročník), Baleková Sofia (1. ročník), Kirka Lukáš (Kvinta), Brezanová Petra (Kvinta), Čarnogurský Michal (Sexta)
Gymnázium B
Párovská 1, Nitra
Gabriel Varga (2. ročník), Natan Lacsný (Kvinta), Tadeáš Ondrejka (1. ročník), Samo Trabalík (1. ročník), Adela Sádovská (2. ročník)
Gymnázium L.Novomeského B
Tomášikova 2, Bratislava-Ružinov
Hugo Ulbricht (Sexta), Michal Janovčík (Sexta), Alena Michalovičová (Sexta), Barbora Galková (Sexta), Tomáš Meško (Sexta)
Gymnázium Angely Merici B
Hviezdoslavova 10, Trnava
Lea Kaššovicová (Sexta), Nina Janíková (Sexta), Jakub Chorvatovič (Sexta), Filip Fialka (Sexta), Monika Suchoňová (Sexta)
Gymnázium A. Bernoláka B
Lichnerova 69, Senec
Štefan Jankovič (Sexta), Lukáš Kocman (Sexta), Veronika Hamajová (Sexta), Martin Kuťka (Sexta), Alžbeta Nagyová (Sexta)
Spojená škola - Gym B
Dominika Tatarku 7, Poprad
Marek Trbola (2. ročník), Alex Fujdiar (2. ročník), Šimon Greňa (2. ročník), Jaroslav Kompan (2. ročník)
Gymnázium B
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
Ján lakota (Sexta), Jakub Hýbal (Sexta), Matúš Pokorný (Sexta), Šimon Dafčík (2. ročník), Mário Frimm (2. ročník)
SŠ-Gymnázium B
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
Anton Majoroš (1. ročník), Samuel Havalda (Kvinta), Karla Čipáková (Kvinta), Sofia Maťašovská (Kvinta), Maximilián Németh (Kvinta)
Bilingválne gymnázium B
Komenského 215, Sučany
Samuel Mičko (3. ročník), Nikola Rybárová (3. ročník), Matúš Holubčík (3. ročník), Peter Sedliak (3. ročník), Matej Cigánik (3. ročník)
Gymn. pre nadané deti B
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
Tomáš Šavol (Kvinta), Nina Vážna (Kvinta), Marek Hromada (Kvinta), Teo Višňovský (Kvinta), Samuel Dulík (Kvinta)
Gymnázium B
Varšavská cesta 1, Žilina
Max Medovarský (Kvinta), Michal Lábaj (Sexta), Alexander Juraj Slávik (Sexta), Nina Záthurecká (Sexta), Dominika Káčerová (Sexta)
Gymnázium Ivana Kupca B
Komenského 13, Hlohovec
Tamara Ostrovská (1. ročník), Vanessa Cebová (2. ročník), Sofia Kolevová (2. ročník), Barbora Hajdáková (1. ročník), Karolína Velická (1. ročník)
Gymnázium A. Bernoláka B
Ul. Mieru 23, Námestovo
Ivana Floriančičová (2. ročník), Eva Vrbová (2. ročník), Maroš Valčičák (2. ročník), Barbora Marlengová (2. ročník)
Gymnázium B
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
Luna Hochelová (Sexta), Klaudia Nemcová (Sexta), Gréta Buchtová (Sexta), Sabina Kubincová (2. ročník), Michal Dudek (2. ročník)
Gymnázium P.Coubertina B
Nám. SNP 9, Piešťany
Anna Ondrusová (2. ročník), Emma Mútna (2. ročník), Alexander Roman Lauko (1. ročník), Matúš Dvoran (1. ročník), Matej Marci (2. ročník)
Gymnázium B
Bilíkova 24, Bratislava-Dúbravka
Peter Straka (Sexta), Martin Krajčovič (Sexta), Filip Lenčeš (Sexta), Andrea Kováčová (Sexta), Oliver Kin (2. ročník)
Gymnázium J.Hollého B
Na hlinách 30, Trnava
Emma Tranžík (1. ročník), Oliver Hájik (1. ročník), Agáta Adamčová (1. ročník), Klára Dobšovičová (1. ročník), Kristína Klimeková (1. ročník)
Gymnázium M. M. Hodžu B
M. M. Hodžu 9, Liptovský Mikuláš
Samuel Danaj (1. ročník), Michal Kováčik (1. ročník), Marian Blšák (1. ročník), Štefan Tutka (1. ročník), Matej Michal Palaj (1. ročník)

Bratislava (Seniors)

Teams: 41 / 41
SŠ-Gymnázium A
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
Jakub Komenda (4. ročník), Adam Kuny (4. ročník), Jakub Nemček (3. ročník), Katarína Gersová (3. ročník), Šimon Borovský (3. ročník)
Gymnázium Angely Merici A
Hviezdoslavova 10, Trnava
Peter Ganz (3. ročník), Gabriela Kotúčová (3. ročník), Marek Richnák (Septima), Vladimír Štefunko (4. ročník), Ondrej Haršány (Septima)
Gymnázium A
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
Jakub Lubušký (Oktáva), Uršuľa Mária Kossaczká (Oktáva), Filip Prutkay (Oktáva), Marek Majerík (4. ročník), Adrián Zetocha (4. ročník)
Gymnázium J.Hollého A
Na hlinách 30, Trnava
Tobias Belavý (Septima), Martin Čajka (Septima), Matej Žehnaj (Septima), Matej Kušnier (Septima), Matej Viliam Jančovič (Septima)
Gymnázium A
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
Hugo Grác (Septima), Matej Sedliak (Septima), Michal Chudík (Septima), Maximilián Siebert (Septima), Michal Andel (Septima)
Gymnázium A
Bilíkova 24, Bratislava-Dúbravka
Jakub Peter Vajo (4. ročník), Adam Trnka (4. ročník), Adam Jurčenko (4. ročník), Tibor Žáčik (4. ročník)
Gymnázium P.Coubertina A
Nám. SNP 9, Piešťany
Juraj Kubačka (3. ročník), Samuel Deanko (3. ročník), Matej Kubranský (Septima), Tereza Bohunčáková (3. ročník), Peter Matúš Štubňa (Septima)
Gymnázium Ivana Kupca A
Komenského 13, Hlohovec
Adam Agh (Septima), Sofia Lofflerová (Septima), Katarína Minarovská (Septima), Barbora Morháčová (Septima), Valéria Brunčáková (Septima)
Bilingválne gymnázium A
Komenského 215, Sučany
Miroslav Pajger (4. ročník), Artur Antol (4. ročník), Maxim Moncoľ (4. ročník), Nino Grom (4. ročník)
Gymnázium A. Bernoláka A
Ul. Mieru 23, Námestovo
Jozef Smolár (3. ročník), Tatiana Kornhauserová (3. ročník), Samuel Krivda (3. ročník), Eva Skarlet Marlengová (3. ročník), Matej Grebáč (3. ročník)
Gymn. pre nadané deti A
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
Adam Zich (Oktáva), Martin Bekeč (Oktáva), Šimon Kováčik (Oktáva), Jakub Nagy (Oktáva), Samuel Vargovčík (Oktáva)
Gymnázium
Školská 8, Považská Bystrica
Jakub Buzalka (3. ročník), Patrik Turček (3. ročník), Zuzana Jakubová (3. ročník), Šimon Janáček (3. ročník), Bruno Osrman (3. ročník)
Spojená škola - Gym
Dominika Tatarku 7, Poprad
Monika Babíková (3. ročník), Ján Kubičko (3. ročník), Radana Oravcová (3. ročník), Nina Petlánová (3. ročník)
Gymnázium
Ul. 1. mája 905, Púchov
Ina Jurgová (Septima), Leisha Taurani (2. ročník), Pavol Beňo (Sexta), Dominik Černuch (Oktáva), Lukáš Vaštík (Sexta)
Gymnázium V.Mihálika
Kostolná 8, Sereď
Aleš Gabriel (Sexta), Lukas Stanko (Sexta), Martin Klementis (Septima), Matej Kráľovič (Oktáva), Filip Stranovský (Oktáva)
Gymnázium L.Novomeského
Tomášikova 2, Bratislava-Ružinov
Bruno Ulbricht (Oktáva), Marek Mičák (Oktáva), Daniel Križan (Septima), Viliam Zbyňovský (Septima), Michaela Čerňanská (Oktáva)
Gymnázium
Párovská 1, Nitra
Martin Drlík (Oktáva), Rudolf Kašparovský (3. ročník), Kristína Beňačková (3. ročník), Matej Cingel (3. ročník), Filip Bujdák (3. ročník)
Gymnázium L.Novomeského
Dlhá 12, Senica
Jakub Fischer (Oktáva), Richard Jačanin (Oktáva), Ema Chovancová (4. ročník), Oliver Pribila (Septima), Miroslav Polák (3. ročník)
Evanjelické lýceum
Vranovská 2, Bratislava-Petržalka
Daniel Dokupil (4. ročník), Eliška Zsilleová (4. ročník), Martin Zachorec (4. ročník), Adam Dobrotka (4. ročník), Lenka Dzielavová (3. ročník)
Gymn. ako o.z. SŠ
Jána Bottu , Trnava
Lehotský Samuel Vít (3. ročník), Huml Jakub (3. ročník), Karcz Radovan (3. ročník), Benedik Adam (3. ročník), Talajka Peter (3. ročník)
Gymnázium Pavla Horova
Masarykova 1, Michalovce
Peter Ondrik (4. ročník), Matej Mika (3. ročník), Viktor Dankanin (2. ročník), Lujza Lea Lavriková (3. ročník), Miriam Kidalová (2. ročník)
Gymnázium J.G.T.
J.G.Tajovského 25, Banská Bystrica
Peter Hazlinger (4. ročník), Eduard Bielik (4. ročník), Michal Galád (3. ročník), Zdenko Kolečko (3. ročník), Samuel Sklenár (4. ročník)
Gymnázium M.R.Štefánika
Slnečná 2, Šamorín
Čopík Dávid (Septima), Lukáš Štefík (Septima), Michal Sabol (Oktáva), Samuel Šuňal (Oktáva), Maximilian Hippmann (Oktáva)
Gymnázium
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
Lenka Ondrovičová (Oktáva), Marek Cedula (Oktáva), Samo Kosík (Oktáva), Jakub Viecha (Oktáva), Jakub Mišík (Oktáva)
Gymnázium
Veľká okružná , Žilina
Stanislav Barčák (4. ročník), Peter Czimmermann (4. ročník), Marko Vríčan (4. ročník), Adrián Soška (4. ročník), Šimon Devera (4. ročník)
Gymnázium
Varšavská cesta 1, Žilina
Richar Mintál (Oktáva), Sebastián Bosík (Oktáva), Nicolas Trojan (Oktáva), Filip Dubeň (Oktáva)
Bilingválne gymnázium
Haanova 28, Bratislava-Petržalka
Leonidas Iliopoulos (4. ročník), Jakub Revák (4. ročník), Jerguš Palaj (4. ročník), Barbora Satinová (5. ročník), Matúš Vlnieška (5. ročník)
Gymnázium ĽudovítaŠtúra
1. mája 2, Trenčín
Vargovič Igor (Sexta), Otrubčák Tomáš (3. ročník), Kudláček Adam (4. ročník), Hrotko Michal (4. ročník), Pučko Matej (3. ročník)
Gymnázium M. M. Hodžu
M. M. Hodžu 9, Liptovský Mikuláš
Damián Beňo (Septima), Marek Repa (3. ročník), Mário Tlamka (3. ročník), Jerguš Navrátil (4. ročník), Nina Ujčíková (2. ročník)
Gymnázium B
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
Samuel Kvačka (3. ročník), Jakub Kvačka (3. ročník), Mária Mederlyová (3. ročník), Veronika Duchajová (3. ročník), Patrik Prítrský (3. ročník)
Gymnázium Ivana Kupca B
Komenského 13, Hlohovec
Daniel Čirka (3. ročník), Richard Manduch (Septima), Richard Gergič (Septima), Adrián Manduch (4. ročník)
SŠ-Gymnázium B
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
Patrik Bukovský (3. ročník), Michal Tomaga (Septima), Peter Rajsky (5. ročník), Nina Bendulová (3. ročník), Dominik Rigász (3. ročník)
Gymnázium B
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
Samuel Mikuláš (5. ročník), Dmytro Bykov (5. ročník), Ivan Alexander Vereš (5. ročník), Michal Fröhlich (5. ročník), Kristóf Klenovics (5. ročník)
Gymn. pre nadané deti B
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
Peter Siebert (Septima), Juraj Ondruš (Septima), Timotej Bezák (Septima), Timur Kotulič (Septima), Adam Kišac (Septima)
Gymnázium J.Hollého B
Na hlinách 30, Trnava
Jozef Lukačovič (Oktáva), Tomáš Martinkovič (3. ročník), David Gedeon (4. ročník), Rastislav Sedlák (3. ročník), Martina Matejová (4. ročník)
Gymnázium A. Bernoláka B
Ul. Mieru 23, Námestovo
Jakub Kozák (4. ročník), František Uhliarik (4. ročník), Nikolas Kekelák (4. ročník), Martin Ondroš (4. ročník), Mikuláš Brontvaj (4. ročník)
Gymnázium P.Coubertina B
Nám. SNP 9, Piešťany
Denis Šebo (Oktáva), Filip Nedelka (Oktáva), Natália Banasová (Oktáva), Michal Fox (4. ročník), Nikolas Fox (3. ročník)
Bilingválne gymnázium B
Komenského 215, Sučany
Juraj Pastierik (5. ročník), Michal Pecha (5. ročník), Jakub Repík (5. ročník), Sebastián Bučo (5. ročník), Jakub Pekar (4. ročník)
Gymnázium B
Bilíkova 24, Bratislava-Dúbravka
Adam Weisenpacher (Oktáva), Kristián Nemček (Oktáva), Samuel Kováč (Oktáva), Matúš Hromek (Oktáva)
Gymnázium Angely Merici B
Hviezdoslavova 10, Trnava
Ján Jindra (4. ročník), Petra Drobná (4. ročník), Matej Jánoška (Oktáva), Adam Táčovský (Oktáva), Jozef Čurma (4. ročník)
Gymnázium C
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
Viktória Krettová (Septima), Michal Semko (Septima), Matej Škubla (Septima), Elena Simčová (Septima), Lucia Chladná (Septima)

Košice (Juniors)

Teams: 11 / 11
Spoj.škola-Gymn. sv.KM A
Čordákova 50, Košice-Sídlisko KVP
Stella Cinkaničová (1. ročník), Katarína Kočanová (1. ročník), Daniela Demková (1. ročník), Marko Šoffa (1. ročník), Tatiana Bernátová (1. ročník)
Gymnázium Pavla Horova
Masarykova 1, Michalovce
Matej Karpáč (2. ročník), Lenka Jakubová (2. ročník), Ján Holman (2. ročník), Katarína Vargová (2. ročník), Ondrej Čižmarik (1. ročník)
Gymn. sv. T. Akvinského
Zbrojničná 3, Košice-Staré Mesto
Michal Suchý (2. ročník), Anton Dimitrov (2. ročník), Michaela Hurková (2. ročník), Tatiana Kullová (2. ročník), Barbora Bundžáková (2. ročník)
Gymnázium Ľ.Š.
Hronská 3, Zvolen
Michal Badinka (Kvinta), Tomáš Výboh (Kvinta), Šimon Janiga (Kvinta), Krištof Čech (Kvinta), Tobias Michálek (Kvinta)
Gymnázium J. A. Raymana
Mudroňova 20, Prešov
Martin Šimko (Kvinta), Richard Prikler (Kvinta), Matej Kovaľ (2. ročník), Krištof Max Kandera (2. ročník), Marek Jambrich (Kvinta)
Gymnázium
Opatovská cesta 7, Košice-Vyšné Opátske
Tomáš Géci (2. ročník), Viktória Martinková (2. ročník), Martin Hospodár (2. ročník), Olívia Orlovská (3. ročník), Veronika Filipová (2. ročník)
Gymnázium B.S.T.
Haličská cesta 9, Lučenec
Samuel Dobra (2. ročník), Ján Nosáľ (2. ročník), Matej Čeman (2. ročník), Zina Babinská (2. ročník), Adam Jančkár (2. ročník)
Gymnáz. gen. L. Svobodu
Komenského 4, Humenné
Matej Karpáč (1. ročník), Jakub Ferjak (1. ročník), Adam Paško (1. ročník), Ľudmila Kvašná (1. ročník), Ján Dutka (2. ročník)
Gymnázium
Poštová 9, Košice-Staré Mesto
Samuel Šandor (2. ročník), Filip Krokavec (2. ročník), Adam Ilčík (2. ročník), Filip Sluk (2. ročník), Lukáš Mešter (1. ročník)
Gymnázium
Alejová 1, Košice-Juh
Michal Vodička (Kvinta), Jakub Horváth (Kvinta), Boris Köröš (Kvinta), Maxim Boczek (Kvinta), Janka Urbanová (Kvinta)
Spoj.škola-Gymn. sv.KM B
Čordákova 50, Košice-Sídlisko KVP
Anastasiia Mudranynets (2. ročník), Alžbeta Čarná (1. ročník), Lívia Horniaková (1. ročník), Sára Bariová (2. ročník), Amália Košíková (1. ročník)

Košice (Seniors)

Teams: 15 / 16
Gymnázium A
Poštová 9, Košice-Staré Mesto
Erik Szmolniczky (4. ročník), Tomáš Vysoký (4. ročník), Lukáš Jacko (3. ročník), Klaudia Sýkorová (4. ročník), Peter Veľas (4. ročník)
Gymnázium A
Opatovská cesta 7, Košice-Vyšné Opátske
Sophia Andrea Sopoligová (4. ročník), Miroslava Kožlejová (4. ročník), Michaela Kožlejová (4. ročník), Martin Šedovič (3. ročník), Oliver Grega (4. ročník)
Gymnázium A
Alejová 1, Košice-Juh
Richard Vodička (Septima), Ondrej Králik (Septima), Matúš Libák (Septima), Leo Oros (Septima), Oliver Seman (Sexta)
Súkromné gymnázium
Dneperská 1, Košice-Nad jazerom
Adam Kovalčík (Oktáva), Alex Iman (Oktáva), Max Gramata (Oktáva), Samuel Kvokačka (Septima), Šimon Behun (Septima)
Gymnázium B.S.T.
Haličská cesta 9, Lučenec
Martin Dzúr (Septima), Matúš Kružliak (Septima), Nina Póchová (Septima), Nina Kováčová (Septima), Nicolette Danielle Malčeková (Septima)
Gymnázium
Ľ. Štúra 26, Michalovce
Lukáš Mižák (3. ročník), Samuel Hreško (Sexta), Matej Janus (Sexta), Alan Kostelnik (3. ročník), Dominik Erik Gubík (3. ročník)
Evanjelické gymnázium
Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto
Eduard Fedorčuk (Oktáva), Barbora Kopnická (Oktáva), Kristína Krišková (Oktáva), Johanna Kačurová (5. ročník), Terézia Stanová (Oktáva)
Gymnáz. gen. L. Svobodu
Komenského 4, Humenné
Matej Komarc (3. ročník), Klaudia Ľaľová (3. ročník), Tomáš Sukeľ (2. ročník), Kalista Semancová (3. ročník), Richard Čisľák (3. ročník)
Gymnázium
Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto
Martin Mičuch (4. ročník), Martin Marcinčák (4. ročník), Denis Zajak (3. ročník), Filip Hnath (3. ročník), Filip Findorák (2. ročník)
Gymnázium J. A. Raymana
Mudroňova 20, Prešov
Tadeáš Pastorek (3. ročník), Timotej Matušík (Septima), Ján Kolesár (3. ročník), Ján Kračinovský (3. ročník), Marek Ištok (2. ročník)
Gymnázium Ľ.Š.
Hronská 3, Zvolen
Andrea Šuleková (Septima), Hugo Gál (Septima), Matej Výboh (Septima)
Gymn. sv. T. Akvinského
Zbrojničná 3, Košice-Staré Mesto
Jakub Hajduk (Septima), Daniel Kolcun (3. ročník), Juraj Šuhaj (4. ročník), Jakub Gazdag (Sexta)
Gymnázium B
Opatovská cesta 7, Košice-Vyšné Opátske
Denisa Bognárová (Septima), Viktória Malecová (Septima), Natália Sajková (Septima), Daniel Šalapa (3. ročník), Samuel Bodnár (3. ročník)
Gymnázium B
Poštová 9, Košice-Staré Mesto
Vladimír Slanina (3. ročník), Tomáš Kubrický (3. ročník), Adam Harmanský (4. ročník), Matej Kundrik (4. ročník), Patrik Stercz (4. ročník)
Gymnázium B
Alejová 1, Košice-Juh
Adrián Mikolaj (Oktáva), Tomáš Hutňan (Oktáva), Jakub Müller (Oktáva), Dávid Kepič (Oktáva), Ladislav Antoži (Oktáva)