1. Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium B Horváth Mihály tér 8., Budapest VIII. kerület | 33 Szalontai Júlia Csepke (12), Szabó Erik Zalán (12), Sipos Botond Örs (12), Szin Attila (12), Simon László Bence (12) |
2. II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku ul. Narewska 11, Białystok | 32 Krzysztof Nadulicz (Klasa 4), Jan Błażuk (Klasa 4), Iwan Korsunskij (Klasa 4), Maciej Bogusz (Klasa 4), Kamil Januszkiewicz (Klasa 3) |
3. Földes Ferenc Gimnázium A Kelemen Didák utca 5., Miskolc | 32 Zsova Levente (12), Molnár István Ádám (11), Fehérvári Donát (12), Fekete Martin (12), Bottyán Márton (12) |
4. Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium A Horváth Mihály tér 8., Budapest VIII. kerület | 31 Fürjes Bálint (12), Gazdag Ferenc (12), Grosser Dániel (12), Kollmann Áron Alfréd (12), Vári Gergely Péter (12) |
5. Gymnázium B Poštová 9, Košice-Staré Mesto | 30 Vladimír Slanina (3. ročník), Tomáš Kubrický (3. ročník), Adam Harmanský (4. ročník), Matej Kundrik (4. ročník), Patrik Stercz (4. ročník) |
6. Gymnázium Christiana Dopplera Zborovská, Praha 5 | 29 Michal Bernat (Oktáva), Ondřej Sedláček (Oktáva), Eliška Koudelková (Oktáva), Jiří Cihelka (Oktáva), Matúš Púll (Oktáva) |
7. Gymnázium Opatov A Konstantinova, Praha 4 | 28 Jakub Korec (Septima), David Košata (Septima), Petr Pliska (Septima), Jakub Škaloud (Septima), Kryštof Břeský (Septima) |
8. IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu ul. Warszawska 1/5, Toruń | 28 Dorota Dzierżak (Klasa 4), Tadeusz Zaremba (Klasa 4), Hubert Pochłopień (Klasa 4), Hubert Zientara (Klasa 4), Marek Malicki (Klasa 4) |
9. Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium Rákóczi utca 30., Zalaegerszeg | 28 Horváth Zsóka (12), Fitos László Vencel (12), Sági Kornél Ábel (12), Toplak Ágnes (11), Fercsák Flórián (11) |
10. XIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie B ul. Unisławy 26, Szczecin | 28 Jan Dąbrowski (Klasa 2), Dawid Bielski (Klasa 2), Stanisław Pekrul (Klasa 2), Kajetan Olbracht (Klasa 2), Michał Tomkowicz (Klasa 2) |
11. II Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Pniewskiego w Gdańsku ul. Jana Pestalozziego 7/9, Gdańsk | 28 Adam Reszka (Klasa 4), Maksymilian Kuriata (Klasa 4), Jakub Bukowski (Klasa 4), Wojciech Matczak (Klasa 4), Mikołaj Beśka (Klasa 3) |
12. Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium C Horváth Mihály tér 8., Budapest VIII. kerület | 28 Fajszi Karsa (11), Csilling Dániel (11), Juhász-Molnár Erik (11), Czanik Pál (11), Gábor Benjámin (11) |
13. Piarista Gimnázium Piarista utca 1., Budapest V. kerület | 28 Babai Márton (12), Sinoros-Szabó Zsombor (11), Tóth Barnabás (11), Siklósi Péter (11), Zaránd Kristóf (11) |
14. Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium A Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto | 28 Adam Zich (Oktáva), Martin Bekeč (Oktáva), Šimon Kováčik (Oktáva), Jakub Nagy (Oktáva), Samuel Vargovčík (Oktáva) |
15. Lovassy László Gimnázium B Cserhát lakótelep 11., Veszprém | 27 Mayer Krisztián (11), Gáspár Menyhért Boldizsár (11), Renácz József (11), Ihász Bertalan (11), Valter Benedek (11) |
16. Gymnázium B Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto | 27 Samuel Kvačka (3. ročník), Jakub Kvačka (3. ročník), Mária Mederlyová (3. ročník), Veronika Duchajová (3. ročník), Patrik Prítrský (3. ročník) |
17. Miskolci Herman Ottó Gimnázium Tizeshonvéd utca 21., Miskolc | 26 Emődi Marcell (12), Kolláth Gergely (12), Szabó Donát (11), Ujpál Bálint (11), Babcsán Gergely (12) |
18. Gymnázium třída Kpt. Jaroše, Brno | 26 Anežka Čechová (Oktáva), Richard Materna (Oktáva), Michal Dvořáček (Oktáva), Adam Slavata (Oktáva), Lucie Vičarová (Oktáva) |
19. Mendelovo gymnázium Komenského, Opava | 26 Patrik Štencel (3. ročník), Adrien Tanekou (3. ročník), Albert Vlček (Oktáva), Tobiáš Vlk (4. ročník), Václav Divila (4. ročník) |
20. Gymnázium Antona Bernoláka A Ul. Mieru 23, Námestovo | 25 Jozef Smolár (3. ročník), Tatiana Kornhauserová (3. ročník), Samuel Krivda (3. ročník), Eva Skarlet Marlengová (3. ročník), Matej Grebáč (3. ročník) |
21. Gymnázium A Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto | 25 Jakub Lubušký (Oktáva), Uršuľa Mária Kossaczká (Oktáva), Filip Prutkay (Oktáva), Marek Majerík (4. ročník), Adrián Zetocha (4. ročník) |
22. Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium B Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto | 25 Peter Siebert (Septima), Juraj Ondruš (Septima), Timotej Bezák (Septima), Timur Kotulič (Septima), Adam Kišac (Septima) |
23. Földes Ferenc Gimnázium B Kelemen Didák utca 5., Miskolc | 24 Biró Kata (11), Szolyák Balázs (11), Kis Hunor (11), Bódi Áron Csanád (11) |
24. Gymnázium C Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto | 24 Viktória Krettová (Septima), Michal Semko (Septima), Matej Škubla (Septima), Elena Simčová (Septima), Lucia Chladná (Septima) |
25. Jedlik Ányos Gimnázium A Táncsics Mihály utca 92., Budapest XXI. kerület | 24 Bíró Gergő Tamás (12), Iliás Gergely (12), Magyar András (12), Pető Kristóf (12) |
26. Wichterlovo gymnázium A Čs. exilu, Ostrava | 23 David Havrlant (Oktáva), Miroslav Slezák (Oktáva), Jan Holuša (Oktáva), Jakub Šafařík (Oktáva), Adam Zezulka (Oktáva) |
27. Gymnázium A Ústavní, Praha 8 | 23 Ivan Žemlička (Septima), Kateřina Málková (Septima), Aleš Bláha (Septima), Vanda Sedláčková (Septima), Matěj Ungerman (Septima) |
28. Városmajori Gimnázium B Városmajor utca 71., Budapest XII. kerület | 23 Náray Bálint (11), Pócsi Zsombor (11), Szőke-Gonzalez Mateo (11), Ludvig Csenge Lilla (12), Sebestyén Márton (12) |
29. Gymnázium Ľudovíta Štúra 1. mája 2, Trenčín | 22 Vargovič Igor (Sexta), Otrubčák Tomáš (3. ročník), Kudláček Adam (4. ročník), Hrotko Michal (4. ročník), Pučko Matej (3. ročník) |
30. Gymnázium B Alejová 1, Košice-Juh | 22 Adrián Mikolaj (Oktáva), Tomáš Hutňan (Oktáva), Jakub Müller (Oktáva), Dávid Kepič (Oktáva), Ladislav Antoži (Oktáva) |
31. Gymnázium Jura Hronca A Novohradská 3, Bratislava-Ružinov | 22 Jakub Komenda (4. ročník), Adam Kuny (4. ročník), Jakub Nemček (3. ročník), Katarína Gersová (3. ročník), Šimon Borovský (3. ročník) |
32. Gymnázium Školská 8, Považská Bystrica | 21 Jakub Buzalka (3. ročník), Patrik Turček (3. ročník), Zuzana Jakubová (3. ročník), Šimon Janáček (3. ročník), Bruno Osrman (3. ročník) |
33. Gymnázium Pierra de Coubertina nám. F. Křižíka, Tábor | 21 Vojtěch Kodad (Septima), Pavel Tesařík (Septima), Abdunazar Saidov (Septima), Břečka Vojtěch (Oktáva), Karel Voborník (Septima) |
34. Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm | 21 Monika Drexlerová (Oktáva), David Něnička (Septima), Adéla Stříteská (3. ročník), Adam El Bakri (Oktáva) |
35. Gymnázium Jura Hronca B Novohradská 3, Bratislava-Ružinov | 21 Patrik Bukovský (3. ročník), Michal Tomaga (Septima), Peter Rajsky (5. ročník), Nina Bendulová (3. ročník), Dominik Rigász (3. ročník) |
36. ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium Papnövelde utca 4-6., Budapest V. kerület | 21 Bánkuti Bálint (11), Somogyi Simon Kornél (11), Zhang Steve (11), Nagy Leo (11), Virág Lénárd (11) |
37. Gymnázium Petra Bezruče B Československé armády, Frýdek-Místek | 21 Daniel Čech (6. ročník), Vojtěch Dvořák (6. ročník), Martin Habrnál (6. ročník), Lukáš Váňa (6. ročník), Lukáš Linhart (6. ročník) |
38. Gymnázium B Špitálská, Praha 9 | 21 Tomáš Kamarád (Septima), Šimon Mikolášek (Septima), Šimon Vyhnis (Septima), Vojtěch Málek (Septima), Petr Harapát (Septima) |
39. Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium B Széchenyi tér 1., Érd | 21 Kovács Ádám (11), Nagy Botond (11), Nagy Géza László (11), Serflek Levedi (11), Zsivkovics Máté (11) |
40. V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku ul. Polanki 130, Gdańsk | 20 Katarzyna Kuzora (Klasa 4), Małgorzata Kwaśniewska (Klasa 4), Hanna Sowa (Klasa 4), Szymon Przybyło (Klasa 4), Szymon Daraszkiewicz (Klasa 3) |
41. Podkrušnohorské gymnázium Čsl. armády, Most | 20 Jakub Krenc (4. ročník), Lukáš Müller (Oktáva), Jindřich Říha (Oktáva), Ondřej Sternthal (Oktáva), Al-naggar Mohamed (Oktáva) |
42. Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ Komenského, Uherský Brod | 20 Jan Theodor Hrdý (Septima), Lubomír Habarta (Septima), Matěj Trtek (3. ročník), Michaela Kadlčková (3. ročník), Jiří Preč (Sexta) |
43. Pécsi Leőwey Klára Gimnázium A Szent István tér 8-10., Pécs | 20 Merics Vilmos (11), Dandé Márk Bence (11), Kovács Jakab (11), Hornok Máté (10), Bocor Gergely (11) |
44. Lovassy László Gimnázium A Cserhát lakótelep 11., Veszprém | 20 Gurin Tamás (12), Pituk Mátyás (12), Polacsek Benedek (12), Vajda Bálint (12), Balázs Eliot Emmanuel (12) |
45. Pécsi Leőwey Klára Gimnázium B Szent István tér 8-10., Pécs | 20 Racskó Dániel Márton (11), Czömpöly Bálint (11), Nagy Zalán (11), Heisz András Botond (11), Klement Tamás (11) |
46. Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium B Hatvan utca 44., Debrecen | 20 Barta Csanád (11), Török Róbert (11), Sz. Nagy János Gábor (11), Géczi Gergő (11), Horváth Benedek (11) |
47. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku ul. Wały Piastowskie 6, Gdańsk | 20 Antoni Szyłejko (Klasa 4), Antoni Lewandowski (Klasa 4), Paulina Lubińska (Klasa 4), Szymon Ratajczak (Klasa 4), Marcin Kwiatkowski (Klasa 4) |
48. Gymnázium dr. A. Hrdličky Komenského, Humpolec | 20 Matyáš Beran (Septima), Václav Kotyza (Septima), Radek Černý (Septima), Justýna Sácká (3. ročník) |
49. Gymnázium Michala Miloslava Hodžu M. M. Hodžu 9, Liptovský Mikuláš | 19 Damián Beňo (Septima), Marek Repa (3. ročník), Mário Tlamka (3. ročník), Jerguš Navrátil (4. ročník), Nina Ujčíková (2. ročník) |
50. Gymnázium Veľká okružná, Žilina | 19 Stanislav Barčák (4. ročník), Peter Czimmermann (4. ročník), Marko Vríčan (4. ročník), Adrián Soška (4. ročník), Šimon Devera (4. ročník) |
51. Gymnázium B Dašická, Pardubice | 19 Michal Branda (Septima), Eduard Červinka (Septima), Zdeno Sekerák (Septima), Jan Wawrzyczek (3. ročník), Dominik Lončák (3. ročník) |
52. Gymnázium Omská, Praha 10 | 19 Petra Mrázková (Oktáva), Vojtěch Krejčí (Oktáva), Filip Haken (Oktáva), Robin Škába (Oktáva) |
53. Gymnázium J. A. Komenského, Havířov | 19 Šimon Brožek (3. ročník), Vojtěch Cehlárik (Oktáva), Petr Gála (Septima), Petr Světnička (Oktáva), Jakub Slováček (Septima) |
54. Gymnázium Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto | 19 Martin Mičuch (4. ročník), Martin Marcinčák (4. ročník), Denis Zajak (3. ročník), Filip Hnath (3. ročník), Filip Findorák (2. ročník) |
55. Súkromné gymnázium Dneperská 1, Košice-Nad jazerom | 18 Adam Kovalčík (Oktáva), Alex Iman (Oktáva), Max Gramata (Oktáva), Samuel Kvokačka (Septima), Šimon Behun (Septima) |
56. Bilingválne gymnázium Milana Hodžu B Komenského 215, Sučany | 18 Juraj Pastierik (5. ročník), Michal Pecha (5. ročník), Jakub Repík (5. ročník), Sebastián Bučo (5. ročník), Jakub Pekar (4. ročník) |
57. Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium A Széchenyi tér 1., Érd | 18 Győrfi Szabolcs Miklós (11), Nagy Eszter (11), Kaáli Zsombor (11), Veres Máté (11), Kuna Bence (11) |
58. PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. Lindnerova, Praha 8 | 18 Josef Bednář (Septima), Jakub Otakar Svoboda (Septima), Patrik Jásek (Septima), Jan Vabroušek (Septima), František Pečený (Septima) |
59. Gymnázium A Alejová 1, Košice-Juh | 18 Richard Vodička (Septima), Ondrej Králik (Septima), Matúš Libák (Septima), Leo Oros (Septima), Oliver Seman (Sexta) |
60. Gymnázium Mírová, Karviná | 18 Tomasz Kokotek (Oktáva), Vojtěch Morávek (Oktáva), Karolína Onderková (Septima), Richard Sikora (4. ročník), Barbora Szotkowská (3. ročník) |
61. Gymnázium Metodova 2, Bratislava-Ružinov | 18 Lenka Ondrovičová (Oktáva), Marek Cedula (Oktáva), Samo Kosík (Oktáva), Jakub Viecha (Oktáva), Jakub Mišík (Oktáva) |
62. Gymnázium Františka Hajdy, Ostrava | 17 Šimon Schwarz (Sexta), Jakub Richter (3. ročník), Ondřej Žmolík (Septima), Matěj Martiník (Oktáva), Jakub Kubica (Septima) |
63. Újpesti Babits Mihály Gimnázium Tóth Aladár utca 16-20., Budapest IV. kerület | 17 Mihályfi Lilla (12), Till Nóra Lili (12), Hegymegi Ákos (12), Parádi Barnabás (12), Szabó Milán (12) |
64. II Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w Gnieźnie ul. ks. Prym. Macieja Łubieńskiego 3, Gniezno | 17 Łukasz Marciniak (Klasa 4), Zofia Kozłowska (Klasa 4), Mateusz Pluciński (Klasa 4), Alicja Imbierowicz (Klasa 4), Filip Glanc (Klasa 3) |
65. Bilingválne gymnázium Milana Hodžu A Komenského 215, Sučany | 17 Miroslav Pajger (4. ročník), Artur Antol (4. ročník), Maxim Moncoľ (4. ročník), Nino Grom (4. ročník) |
66. RAMIRO DE MAEZTU A Calle De Serrano, 127 , Madrid | 17 Darío Cruces Guadarrama (2º Bachillerato), Efrén Martínez Pérez (2º Bachillerato), Carlos Sáez Torres (2º Bachillerato), Carlos Parra Sánchez (2º Bachillerato) |
67. SAN PATRICIO DEL SOTO Calle Jazmín, 148 , Alcobendas | 17 Jorge Bretón Valencia (2º Bachillerato), Pablo Solana Gutiérrez (2º Bachillerato), Marina Arbilla Fortuny (2º Bachillerato), Mateo Martín Nieto (2º Bachillerato), Javier Martínez Pinel (2º Bachillerato) |
68. RETAMAR A Calle Pajares, 22 , Pozuelo de Alarcón | 17 Rafael Baldarrain Jiménez (2º Bachillerato), Guillermo Barquín Delgado (2º Bachillerato), Alfredo Martínez Bargueño (2º Bachillerato), Javier Rodríguez Cuenca (2º Bachillerato), Diego Stein Muro (2º Bachillerato) |
69. RETAMAR B Calle Pajares, 22 , Pozuelo de Alarcón | 17 Mateo Rodríguez Castelló (1º Bachillerato), Iñaki Ambrés Garrido (1º Bachillerato), Ricardo García Almeida (1º Bachillerato), Alejandro García Almeida (1º Bachillerato), Santiago de Areilza Salgado (1º Bachillerato) |
70. Városmajori Gimnázium A Városmajor utca 71., Budapest XII. kerület | 17 Esztinka Anna Karolina (12), Milassin Brúnó (12), Streng Márkó Bence (12), Ye Zhenghao (12), Braun Júlia Kata (12) |
71. Gymnázium Fr. M. Pelcla Hrdinů odboje, Rychnov nad Kněžnou | 17 Pavel Preclík (Septima), Eduard Linhart (Septima), Tobiáš Špunar (Septima), Veronika Plodková (3. ročník), Pavla Jirešová (4. ročník) |
72. Gymnázium A Dašická, Pardubice | 17 Radek Roub (Sexta), Martin Vlček (Sexta), Zbyněk Makovský (Sexta), Jan Křivský (Sexta), Tereza Nejezchlebová (Sexta) |
73. Gymnázium Palackého náměstí, Boskovice | 17 Maxmilián Ladislav Skuda (Oktáva), Linda Tománková (3. ročník), Jakub Šrámek (Septima), Jakub Mynář (Septima), Vilém Pernice (Septima) |
74. Gymnázium Varšavská 1, Žilina | 17 Richar Mintál (Oktáva), Sebastián Bosík (Oktáva), Nicolas Trojan (Oktáva), Filip Dubeň (Oktáva) |
75. Gymnázium Nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí | 17 Jiří Kadlec (3. ročník), Ondřej Cieplý (3. ročník), Jan Boháč (3. ročník), Žofie Pánková (5. ročník), Miroslav Stýskala (3. ročník) |
76. Gymnázium A Špitálská, Praha 9 | 17 Šimon Svoboda (Oktáva), Jakub Šmatlák (Oktáva), Jiří Bittner (Oktáva), Jakub Scott (Oktáva), Miroslav Včelák (3. ročník) |
77. Gymnázium Párovská 1, Nitra | 17 Martin Drlík (Oktáva), Rudolf Kašparovský (3. ročník), Kristína Beňačková (3. ročník), Matej Cingel (3. ročník), Filip Bujdák (3. ročník) |
78. ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium Cházár András utca 10., Budapest XIV. kerület | 17 Andics Áron (11), Németh Luca Léna (11), Sebestyén Balázs Ádám (11), Szemző Dávid György (11), Szkalka Bendegúz (11) |
79. Evanjelické gymnázium Jána Ámosa Komenského Škultétyho 10, Košice-Staré Mesto | 17 Eduard Fedorčuk (Oktáva), Barbora Kopnická (Oktáva), Kristína Krišková (Oktáva), Johanna Kačurová (5. ročník), Terézia Stanová (Oktáva) |
80. Mensa gymnázium, o.p.s. Španielova, Praha 6 | 16 Ludmila Šírová (Sexta), Kamila Poláková (Sexta), Matěj Mothejzík (Septima), Klára Futejová (Septima), Vjačeslav Nikiforov (Oktáva) |
81. Gymnázium A Poštová 9, Košice-Staré Mesto | 16 Erik Szmolniczky (4. ročník), Tomáš Vysoký (4. ročník), Lukáš Jacko (3. ročník), Klaudia Sýkorová (4. ročník), Peter Veľas (4. ročník) |
82. Gymnázium Chodovická, Praha 9 | 16 Jaroslav Kačerovský (Oktáva), Matěj Šimůnek (Oktáva), David Bátrla (Oktáva), Marek Miladinovič (Septima), Matěj Havlík (Septima) |
83. Gymnázium Velehradská třída, Uherské Hradiště | 16 David Ševčík (4. ročník), Hynek Vaverka (4. ročník), Vojta veselý (4. ročník), Daniel Solecký (1. ročník), Martin Pfeifer (2. ročník) |
84. Purkyňovo gymnázium A Masarykova, Strážnice | 16 Jan Janeček (Septima), Martin Čechal (Septima), Julie Záhumenská (Septima), Michal Pomajba (Septima), Jakub Chudíček (Oktáva) |
85. Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma Kossuth utca 35., Debrecen | 16 Kovács Klára (11), Szabó Péter (11), Vágó Botond (12), Fazakas Bálint (12), Czentye Zsolt (12) |
86. Gymnázium B Česká, České Budějovice | 16 František Jakub Sklář (4. ročník), Adam Větrovský (Oktáva), Vlastimil Hošek (Oktáva), Marek Strnad (3. ročník), Matěj Mejzlik (3. ročník) |
87. Gymnázium Dominika Tatarku 7, Poprad | 16 Monika Babíková (3. ročník), Ján Kubičko (3. ročník), Radana Oravcová (3. ročník), Nina Petlánová (3. ročník) |
88. Matiční gymnázium Dr. Šmerala, Ostrava | 16 Ondřej Číž (Oktáva), Jonáš Michálek (Oktáva), Dominik Kalouda (Oktáva), Jakub Blabla (Oktáva), Ondřej Nečas (Oktáva) |
89. Gymnázium B Volgogradská, Ostrava | 16 Jakub Svobodník (Oktáva), Filip Neumann (Oktáva), Vojtěch Výtisk (Oktáva), Vít Říha (Oktáva), Jan Dedek (Oktáva) |
90. Gymnázium Angely Merici B Hviezdoslavova 10, Trnava | 16 Ján Jindra (4. ročník), Petra Drobná (4. ročník), Matej Jánoška (Oktáva), Adam Táčovský (Oktáva), Jozef Čurma (4. ročník) |
91. Gymnázium sv. Tomáša Akvinského Zbrojničná 3, Košice-Staré Mesto | 15 Jakub Hajduk (Septima), Daniel Kolcun (3. ročník), Juraj Šuhaj (4. ročník), Jakub Gazdag (Sexta) |
92. Jedlik Ányos Gimnázium B Táncsics Mihály utca 92., Budapest XXI. kerület | 15 Kelemen Balázs (11), Kemenesi Noel (11), Pelsőczi Patrik (11), Rétvölgyi Barnabás (11) |
93. Masarykovo gymnázium, SZdrŠ a VOŠ zdr. Tyršova, Vsetín | 15 Vladimír Kincl (Oktáva), Jan Hrňa (Septima), Andriy Kuchmak (Septima), Jiří Guriča (Septima), Tobiáš Václavek (Septima) |
94. Gymnázium Ľ. Štúra 26, Michalovce | 15 Lukáš Mižák (3. ročník), Samuel Hreško (Sexta), Matej Janus (Sexta), Alan Kostelnik (3. ročník), Dominik Erik Gubík (3. ročník) |
95. Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium Szabadság út 162., Budaörs | 15 Bege Ádám (12), Timár Zsombor (12), Blahna Vilmos (12), Vashegyi András (12), Simon András (12) |
96. Wichterlovo gymnázium B Čs. exilu, Ostrava | 15 Jindřich Kašparec (Septima), Jakub Šnajder (4. ročník), Julie Válková (Oktáva), Matěj Rufer (4. ročník), Štěpán Třaskoš (Septima) |
97. Gymnázium B Ústavní, Praha 8 | 15 Adam Černý (Septima), Vojtěch Beneš (Septima), Matyáš Flek (Septima), Matěj Špicl (Septima), Jan Zemánek (Septima) |
98. Gymnázium arm. gen. Ludvíka Svobodu Komenského 4, Humenné | 15 Matej Komarc (3. ročník), Klaudia Ľaľová (3. ročník), Tomáš Sukeľ (2. ročník), Kalista Semancová (3. ročník), Richard Čisľák (3. ročník) |
99. GSD LAS SUERTES B Calle De Rafael De León, 10 , Madrid | 14 VICTOR SAN JUAN BRAVO (1º Bachillerato), JAVIER TÁBARA MAYO (1º Bachillerato), DIEGO VELÁZQUEZ RETORTILLO (1º Bachillerato), MARCOS SANTIAGO APARICIO (1º Bachillerato), IGNACIO RUIZ CEPEDA (1º Bachillerato) |
100. Gymnázium Pierra de Coubertina B Nám. SNP 9, Piešťany | 14 Denis Šebo (Oktáva), Filip Nedelka (Oktáva), Natália Banasová (Oktáva), Michal Fox (4. ročník), Nikolas Fox (3. ročník) |