Change language

Výsledky

Juniori, Medzinárodné

Medzinárodné Česko Španielsko Maďarsko Poľsko Slovensko
Finálne výsledky. Zobrazujú sa oficiálne výsledky súťaže.
1.
Maďarsko
Kecskeméti Katona József Gimnázium
Dózsa György út 3., Kecskemét
14
Bocskai Anna (10), Szűcs Eszter (10), Halmos Csongor (10), Gonda Csongor (10), Leitert Dániel (10)
2.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti A
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
14
Pavol Pajtík (Kvinta), Martin Zich (Kvinta), Hanka Kalábová (Kvinta), Matej Bachniček (Kvinta), Adrián Šimo (Kvinta)
3.
Maďarsko
Földes Ferenc Gimnázium A
Kelemen Didák utca 5., Miskolc
14
Molnár István Ádám (10), Bíró Kata (10), Polgár Dominik Noel (10), Szolyák Balázs (10), Nagy Dávid (10)
4.
Maďarsko
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Horváth Mihály tér 8., Budapest VIII. kerület
14
Fajszi Karsa (10), Csilling Dániel (10), Tusnády Sámuel (10), Dobák Bálint (10)
5.
Česko
Gymnázium J.A.Komenského a JŠ s pr.SJZ (SŠ)
Komenského, Uherský Brod
14
Lubomír Habarta (Sexta), Michaela Kadlčková (2. ročník), Petr Kroča (Sexta), Matěj Trtek (2. ročník), Jan Theodor Hrdý (Sexta)
6.
Slovensko
Gymnázium B
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
14
Jakub Kvačka (2. ročník), Samuel Kvačka (2. ročník), Mária Mederlyová (2. ročník), Patrik Prítrsky (2. ročník), Veronika Duchajová (2. ročník)
7.
Česko
Gymnázium Opatov (SŠ)
Konstantinova, Praha 4
14
Jakub Korec (Sexta), David Košata (Sexta), Hana Malečková (Sexta), Petr Pliska (Sexta), Jakub Škaloud (Sexta)
8.
Slovensko
Gymnázium
Poštová 9, Košice-Staré Mesto
13
Vladimír Slanina (2. ročník), Tomáš Kubrický (2. ročník), Adam Ilčík (1. ročník), Filip Krokavec (1. ročník), Lucia Kleščová (2. ročník)
9.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Mikulášské náměstí, Plzeň
13
Jan Nevečeřal (Kvinta), Jakub Roštík (Kvinta), Matěj Hromada (Kvinta), Matěj Zahrádka (Kvinta), David Kraus (Kvinta)
10.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti B
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
13
Peter Siebert (Sexta), Timotej Bezák (Sexta), Eliáš Môcik (Sexta), Martin Lipka (Sexta), Adam Kišac (Sexta)
11.
Česko
Mensa gymnázium, o.p.s. (SŠ)
Španielova, Praha 6
13
Ludmila Šírová (Kvinta), Klára Futejová (Sexta), Jan Slíva (Sexta), Richard Dobíšek (Sexta), Petr Hataš (Sexta)
12.
Slovensko
Gymnázium ĽudovítaŠtúra
1. mája 2, Trenčín
13
Tomáš Otrubčák (2. ročník), Matej Pučko (2. ročník), Jakub Večeřa (Sexta), Michal Čarnogurský (Kvinta), Igor Vargovič (Kvinta)
13.
Maďarsko
Lovassy László Gimnázium
Cserhát lakótelep 11., Veszprém
13
Gáspár Menyhért Boldizsár (10), Mayer Krisztián (10), Valter Benedek (10), Ihász Bertalan (10), Renácz József (10)
14.
Slovensko
SŠ-Gymnázium A
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
13
Katarína Gersová (3. ročník), Dominik Rigász (3. ročník), Michal Tomaga (Sexta), Samuel Bogner (Sexta), Gabriela Ježíková (3. ročník)
15.
Slovensko
Gymnázium
Alejová 1, Košice-Juh
13
Matúš Libák (Sexta), Ondrej Králik (Sexta), Richard Vodička (Sexta), Leo Oros (Sexta), Oliver Seman (Kvinta)
16.
Slovensko
Gymnázium C
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
13
Matej Škubla (Sexta), Lucia Chladná (Sexta), Viktória Krettová (Sexta), Elena Simčová (Sexta), Michal Imrišek (Sexta)
17.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Volgogradská, Ostrava
12
Matěj Hošek (Kvinta), Tadeáš Těhan (Kvinta), Ondřej Skála (Kvinta), Stela Srpová (Kvinta), Lada Srpová (Kvinta)
18.
Česko
Gymnázium Christiana Dopplera (SŠ)
Zborovská, Praha 5
12
Daniela Procházková (Kvinta), Jindřich Heissiger (Kvinta), Daniel Švaňa (Kvinta), Lukáš Franta (Kvinta), Petr Smejkal (Kvinta)
19.
Maďarsko
Piarista Gimnázium B
Piarista utca 1., Budapest V. kerület
11
Szkladányi Csongor (10), Turcsik Szabolcs (10), Zaránd Kristóf (10), Siklósi Péter (10), Költő Bence (10)
20.
Maďarsko
Földes Ferenc Gimnázium B
Kelemen Didák utca 5., Miskolc
11
Kiss Hunor (10), Pocsay Levente László (10), Kriston Nándor (10), Éliás Kristóf (10), Bódi Áron Csanád (10)
21.
Maďarsko
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Rákóczi utca 30., Zalaegerszeg
11
Bednárik Botond (10), Kaszás Viktória (10), Fercsák Flórián (10), Toplak Ágnes (10), Wrana Ákos (10)
22.
Slovensko
Gymnázium A. Bernoláka B
Lichnerova 69, Senec
11
Alžbeta Nagyová (Kvinta), Lea Gašparová (Kvinta), Štefan Jankovič (Kvinta), Veronika Hamajová (Kvinta), Martin Kuťka (Kvinta)
23.
Slovensko
Gymnázium
Kukučínova 1, Poprad
11
Vasiľová Soňa (2. ročník), Spustová Tereza (2. ročník), Rybková Slávka (Kvinta), Kšenzakovičová Katarína (2. ročník), Daniel Ďurčo (2. ročník)
24.
Česko
Masarykovo gymnázium (SŠ) B
Petákova, Plzeň
11
Jan Toman (Kvinta), Jiří Němec (Kvinta), Vladimír Tureček (Kvinta), Miroslav Holeček (Kvinta), Michal Helma (Kvinta)
25.
Slovensko
Gymnázium D
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
11
Matúš Pokorný (Kvinta), Ján Lakota (Kvinta), Viliam Gottweis (Kvinta), Jakub Hýbal (Kvinta), Šimon Dafčík (1. ročník)
26.
Maďarsko
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
Városmajor utca 71., Budapest XII. kerület
10
Náray Bálint (10), Tóth Gergely (10), Szabó Csongor (10), Vukoszávlyev Milán (10), Pócsi Zsombor (10)
27.
Slovensko
Gymnázium
Párovská 1, Nitra
10
Kristína Beňačková (2. ročník), Norbert Česár (2. ročník), Filip Bujdák (2. ročník), Emma Floreková (2. ročník), Matej Cingel (2. ročník)
28.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Františka Hajdy, Ostrava
10
Šimon Kučera (Kvinta), Jakub Kubica (Sexta), Jakub Štilárek (Kvinta), Šimon Schwarz (Kvinta), Filip Tichý (Kvinta)
29.
Maďarsko
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
Papnövelde utca 4-6., Budapest V. kerület
10
Hoang Xuan Ahn Van (9), Major-Pomozi Léda (10), Virág Lénárd Dániel (10), Nagy Dávid Leonárd (10), Zhang Wenshuo Steve (10)
30.
Slovensko
Bilingválne gymnázium
Komenského 215, Sučany
10
Miroslav Pajger (3. ročník), Nino Grom (3. ročník), Ivan Florek (3. ročník), Artur Antol (3. ročník), Matej Macalák (3. ročník)
31.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) A
Čs. exilu, Ostrava
10
Marco Kormaník (Kvinta), Vít Kaděra (Kvinta), Matyáš Borák (2. ročník), Adam Foltin (2. ročník), Josef Janalík (2. ročník)
32.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Dašická, Pardubice
10
Radek Roub (Kvinta), Tereza Nejezchlebová (Kvinta), Martin Vlček (Kvinta), Zbyněk Makovský (Kvinta), Jan Křivský (Kvinta)
33.
Česko
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) C
Československé armády, Frýdek-Místek
10
Jakub Molenda (4. ročník), Magdalena Adamcová (4. ročník), Jan Řeha (4. ročník), Petra Žáčková (4. ročník), Kateřina Mohačová (4. ročník)
34.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Tomkova, Olomouc
10
Richard Kunst (3. ročník), Vojtěch Svrček (3. ročník), Malvína Jurečková (3. ročník), Matyáš Janíček (3. ročník), Martin Smital (3. ročník)
35.
Česko
G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace (SŠ) B
Jeronýmova, Liberec
10
Kateřina Sikorská (Kvinta), Vojtěch Novosád (Kvinta), Jana Vestfálová (Kvinta), Dominika Blažková (Kvinta), Anna Monika Marko (Kvinta)
36.
Slovensko
Gymnázium A. Bernoláka A
Ul. Mieru 23, Námestovo
10
Jozef Smolár (2. ročník), Adam Novák (2. ročník), Mária Kolenčíková (2. ročník), Kamila Pienčáková (2. ročník), Tatiana Kornhauserová (2. ročník)
37.
Slovensko
Gymnázium
Varšavská cesta 1, Žilina
10
Matúš Kysela (Kvinta), Nina Záthurecká (Kvinta), Dominika Káčerová (Kvinta), Michal Labaj (Kvinta), Alexander Juraj Slávik (Kvinta)
38.
Česko
Gymnázium a SOŠ ekonomická (SŠ)
Nádražní, Sedlčany
9
Luboš Vlásek (Sexta), Jindřich Havránek (Sexta), Vojtěch Černý (Sexta), Adéla Finková (Sexta), Jan Maňhal (Sexta)
39.
Maďarsko
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
Szent István tér 8-10., Pécs
9
Bocor Gergely (10), Heisz András Botond (10), Nagy Zalán (10), Merics Vilmos (10), Racskó Dániel (10)
40.
Česko
Masarykovo gymnázium (SŠ) A
Petákova, Plzeň
9
Filip Havránek (Sexta), Lukáš Pavel Křížek (Sexta), Adam Bardoun (2. ročník), Ondřej Tichý (2. ročník), David Řehoř (2. ročník)
41.
Česko
Gymnázium (SŠ)
J. A. Komenského, Havířov
9
Šimon Brožek (2. ročník), Arsenij Kosarchuk (1. ročník), Petr Bocek (1. ročník), Petr Gála (Sexta), Jakub Slováček (Sexta)
42.
Slovensko
Spojená škola - Gym B
Dominika Tatarku 7, Poprad
9
Karolína Kundrová (2. ročník), Nina Petlánová (2. ročník), Ján Kubičko (2. ročník), Adam Tekely (2. ročník), Martin Vaško (2. ročník)
43.
Slovensko
Gymnázium M.R.Štefánika
Slnečná 2, Šamorín
9
Diana Kissová (Kvinta), Veronika Kardošová (Kvinta), Michal Valo (Kvinta), Laura Valéria Valentovičová (Kvinta), Filip Rau (Kvinta)
44.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Nad Kavalírkou, Praha 5
9
Albert Charamza (Sexta), Prokop Macků (Sexta), Lukáš lederer (Sexta), Adam Bajer (Sexta), Viktor John (Sexta)
45.
Česko
Gymnázium Pierra de Coubertina (SŠ)
nám. F. Křižíka, Tábor
9
Antonín Pech (1. ročník), Marie Škulinová (1. ročník), Abdunazar Saidov (2. ročník), Vojtěch Kodad (2. ročník), Ivan Mišustin (Kvinta)
46.
Slovensko
Gymnázium Angely Merici B
Hviezdoslavova 10, Trnava
9
Katka Štefunková (2. ročník), Dorotka Rajská (2. ročník), Ondrej Haršány (Sexta), Marek Richnák (Sexta)
47.
Slovensko
Gymnázium P.Coubertina A
Nám. SNP 9, Piešťany
9
Gabriela Kotúčová (2. ročník), Andrea Ciklaminiová (2. ročník), Samuel Deanko (2. ročník), Juraj Kubačka (2. ročník), Matej Tarana (2. ročník)
48.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) C
Čs. exilu, Ostrava
9
Tereza Poštulková (Sexta), Richard Langner (2. ročník), Eliška Májková (Sexta), Simon Veiser (Sexta), Jaromír Kostka (2. ročník)
49.
Slovensko
Spojená škola - Gym A
Dominika Tatarku 7, Poprad
9
Monika Babíková (2. ročník), Radana Oravcová (2. ročník), Paulína Tkáčová (2. ročník), Michal Rečičár (2. ročník), Martin Halčin (2. ročník)
50.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Špitálská, Praha 9
9
Tomáš Kamarád (Sexta), Šimon Vyhnis (Sexta), Šimon Mikolášek (Sexta), Petr Harapát (Sexta), Vojtěch Málek (Sexta)
51.
Maďarsko
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium A
Kossuth Lajos utca 33., Gyöngyös
9
Varga Hanna (10), Hammer Ádám (10), Buna Lehel (10), Smid Bálint (10), Kelemen Kolos (10)
52.
Slovensko
Gymnázium B
Školská , Tvrdošín
9
Adam Drndáš (Sexta), Lukáš Pánik (Sexta), Jakub Lorinc (Sexta), Natália Skorušová (2. ročník), Timotej Philip Zumrík (Sexta)
53.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Pulická, Dobruška
9
Martin Zuzek (Sexta), Michal Friml (Sexta), Jakub Stříbrný (Sexta), Benedikt Hlaváček (Sexta), Tereza Mikáčková (Kvinta)
54.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Česká, České Budějovice
9
David Metelec (Sexta), Petr Novák (Sexta), Lukáš Veselý (Sexta), Vítek Hošek (Sexta), Matyáš Čouza (Sexta)
55.
Slovensko
Gymnázium P.Coubertina B
Nám. SNP 9, Piešťany
9
Peter Matúš Štubňa (Sexta), Samuel Rybanský (Sexta), Filip Sova (Sexta), Matej Kubranský (Sexta), Viktor Berecz (Kvinta)
56.
Česko
PORG - gymnázium a základní škola,o.p.s. (SŠ)
Lindnerova, Praha 8
9
Šimon Durda (Sexta), Adam Honěk (Sexta), Andrea Kempná (Sexta), Lea Loucka (Sexta)
57.
Maďarsko
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium A
Hatvan utca 44., Debrecen
9
Barta Csanád (10), Horváth Benedek (10), Török Róbert (10), Perpék Szabolcs (10), Sz. Nagy János (10)
58.
Slovensko
Gymnázium A
Opatovská cesta 7, Košice-Vyšné Opátske
9
Daniel Šalapa (2. ročník), Kristián Zozulič (2. ročník), Denisa Bognárová (Sexta), Viktória Malecová (Sexta), Natália Sajková (Sexta)
59.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Palackého náměstí, Boskovice
8
Zuzana Káčerikova (1. ročník), Lucie Fadrná (1. ročník), Sára Hartlová (1. ročník), Tereza Šabrňáková (1. ročník), Jakub Havel (2. ročník)
60.
Česko
G a SOŠ pedag.,příspěvková organizace (SŠ) A
Jeronýmova, Liberec
8
Martin Vencl (Sexta), Michal Sykáček (Sexta)
61.
Maďarsko
Piarista Gimnázium A
Piarista utca 1., Budapest V. kerület
8
Dobrosi Balázs Benedek (10), Kovács Áron (10), Pitter Márton (10), Sinoros-Szabó Zsombor (10), Réti Regő (10)
62.
Slovensko
Evanjelické lýceum
Vranovská 2, Bratislava-Petržalka
8
Samuel Antalík (3. ročník), Daniel Dokupil (3. ročník), Matej Horný (3. ročník), Magdaléna Mikušová (3. ročník), Eliška Zsilleová (3. ročník)
63.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Nad Kavalírkou, Praha 5
8
Maxim Besson (Sexta), Adam Hlavín (Sexta), Adam Javůrek (Sexta), Vojtěch Muller (Sexta), Ondřej Zvelebil (Sexta)
64.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Česká, České Budějovice
8
Samuel Vítek (Kvinta), Jan Hejda (Kvinta), Marek Rosenfelder (Kvinta), Kryštof Halama (Kvinta), Karel Švejda (Kvinta)
65.
Slovensko
Gymnázium J. A. Raymana
Mudroňova 20, Prešov
8
Samuel Segľa (2. ročník), Ján Kračinovský (2. ročník), Ján Kolesár (2. ročník), Alexandra Lichvárová (2. ročník), Tadeáš Pastorek (2. ročník)
66.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Volgogradská, Ostrava
8
Radim Gabriel (Sexta), Ondřej Tabášek (Sexta), Martin Doležal (Sexta), Adam Strážnický (Sexta), Lukáš Hurník (Sexta)
67.
Maďarsko
Újpesti Babits Mihály Gimnázium A
Tóth Aladár utca 16-20., Budapest IV. kerület
8
Sándor Zsombor (10), Szőke Zsombor (10), Nemes Gábor (10), Garamszegi András (9), Kovács Bence (9)
68.
Slovensko
Gymnázium F. G. Lorcu
Hronská 3, Bratislava-Podunajské Biskupice
8
Bohuš Kačeriak (Sexta), Adam Šiša (Sexta), Terezka Dadajová (Sexta), Andrej Sečanský (Sexta), Jozef Kováč (2. ročník)
69.
Slovensko
Bilingválne gymnázium
Haanova 28, Bratislava-Petržalka
8
Martin Černák (2. ročník), Samuel Skrak (2. ročník), Timotej Vojtek (2. ročník), Matúš Hatina (2. ročník), Marína Kuhn (2. ročník)
70.
Slovensko
Gymnázium A
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
8
Gabriel Onduš (2. ročník), Filip Anger (2. ročník), Zuzana Škerlíková (2. ročník), Šimon Borovský (2. ročník), Táňa Sciranková (2. ročník)
71.
Maďarsko
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium B
Hatvan utca 44., Debrecen
7
Szilágyi Dorka (10), Krekk Petra (10), Oláh Adrienn Zita (10), Szekeres Blanka (10)
72.
Slovensko
Gymnázium L.Novomeského
Tomášikova 2, Bratislava-Ružinov
7
Karolína Petrovičová (Sexta), Patrícia Trajlinková (Sexta), Daniel Križan (Sexta), Viliam Zbyňovský (Sexta), Matúš Červeň (Sexta)
73.
Slovensko
Gymnázium L.Novomeského
Dlhá 12, Senica
7
Oliver Pribila (Sexta), Matej Lanko (Sexta), Miroslav Polák (2. ročník), Michal Fischer (1. ročník), Filip Halaš (2. ročník)
74.
Slovensko
Gymnázium A. Bernoláka A
Lichnerova 69, Senec
7
Viktor Slašťan (Sexta), Tomáš Tarcsi (Sexta), Tomáš Pollák (Sexta), Samuel Guľvaš (Sexta), Vincent Apollinare Lissnik (Sexta)
75.
Slovensko
Gymnáz.V.B.Nedožerského
Matice slovenskej 16, Prievidza
7
Hugo Letavay (1. ročník), Samuel Dudek (1. ročník), Matúš Miloš Bielik (2. ročník), Matúš Hudec (2. ročník), Matej Rapán (2. ročník)
76.
Slovensko
Gymnázium Ivana Kupca
Komenského 13, Hlohovec
7
Sofia Löfflerová (Sexta), Katarína Minarovská (Sexta), Adam Ágh (Sexta), Richard Manduch (Sexta), Michal Marek Fano (2. ročník)
77.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Litoměřická, Praha 9
7
Lenka Cvejnová (Sexta), Martin Těšitel (Sexta), Alžběta Hejná (Sexta), Barbora Salajová (Kvinta), Jakub Smetana (1. ročník)
78.
Slovensko
SŠ-Gymnázium B
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
7
Silvia Pullmannová (1. ročník), Hanka Pánisová (1. ročník), Simona Scharingerová (1. ročník), Tobias Fašanok (1. ročník), Ľubomír Polonec (1. ročník)
79.
Slovensko
Gymnázium Angely Merici A
Hviezdoslavova 10, Trnava
7
Dominik Jindra (Kvinta), Marcel Farbula (Kvinta), Peter Ganz (2. ročník), Nina Janíková (Kvinta), František Kollár (1. ročník)
80.
Maďarsko
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium
Balassi Bálint út 17., Hatvan
7
Király Máté (10), Illés Dávid (10), Szolnoki Manó (10), Varsányi Márton Péter (10), Vass Viktor (10)
81.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Litoměřická, Praha 9
7
Karel Kvapil (Kvinta), Michal Burian (Kvinta), Tomáš Drba (Kvinta), Kryštof Höschl (Kvinta), Marek Pánek (2. ročník)
82.
Slovensko
Gymnázium B.S.T.
Haličská cesta 9, Lučenec
7
Martin Dzúr (Sexta), Matúš Kružliak (Sexta), Adam Jančkár (1. ročník), Šimon Belko (1. ročník), Barbora Sivičeková (2. ročník)
83.
Slovensko
Gymnázium Pavla Horova
Masarykova 1, Michalovce
7
Gabriel Dobranský (1. ročník), Viktor Dankanin (1. ročník), Matej Karpáč (1. ročník), Matej Mika (2. ročník), Jakub Lajčák (2. ročník)
84.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Františka Hajdy, Ostrava
7
Jakub Salava (Kvinta), Richter Jakub (2. ročník), Ondřej Žmolík (Sexta), Jaroslav Ďulík (Kvinta), Jan Drobný (Kvinta)
85.
Slovensko
Gymn. ako o.z. SŠ
Jána Bottu , Trnava
7
Karcz Radovan (2. ročník), Vadovič Daniel (Sexta), Benedik Adam (2. ročník), Lehotský Samuel Vít (2. ročník), Hagara Adam (Sexta)
86.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Čs. dobrovolců, Teplice
6
Abdulrahman Abdulghani (Sexta), Matěj Chalupa (Sexta), Ondřej Kučera (Sexta), Ondřej Marek (Sexta)
87.
Slovensko
Gymnázium A. Bernoláka B
Ul. Mieru 23, Námestovo
6
Marián Dulovec (2. ročník), Ignác Bandík (2. ročník), Matej Koleštík (2. ročník), Ema Gelčinská (2. ročník), Eva Marlengová (2. ročník)
88.
Slovensko
Gymnázium
Školská 8, Považská Bystrica
6
Patrik Turček (2. ročník), Šimon Janáček (2. ročník), Zuzana Jakubová (1. ročník), Daniel Gero (1. ročník), Marek Košút (1. ročník)
89.
Španielsko
ANDEL
Camino Fuentecisneros, 39 , Alcorcón
6
Carlos Luna Gómez (4º E.S.O.), Miguel Sandín Tarancón (4º E.S.O.), Martín López Álvarez (4º E.S.O.), Adrián Martínez Lozano (4º E.S.O.)
90.
Česko
Gymnázium M. Koperníka (SŠ)
17. listopadu, Bílovec
6
Soňa Šrubařová (Sexta), Helena Postavová (Sexta), Petra Dostálová (Sexta), Matěj Klepáček (Sexta), David Číž (2. ročník)
91.
Slovensko
Gymnázium A
Bilíkova 24, Bratislava-Dúbravka
6
Krajčovič Martin (Kvinta), Antolík Martin (Kvinta), Straka Peter (Kvinta), Kováčová Andrea (Kvinta), Lenčeš Filip (Kvinta)
92.
Slovensko
Piar. gymn. - PSŠ
Piaristická 6, Nitra
6
Roman Barimov (Kvinta), Benjamin Benko (Kvinta), Erich Tábi (Kvinta), Lukáš Pauk (Kvinta), Dominika Denková (Kvinta)
93.
Slovensko
Gymnázium A
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
6
Adam Hnatič (2. ročník), David Ozaj (2. ročník), Filip Tóth (2. ročník), Laura Lengyelová (2. ročník), Kristína Mihálová (2. ročník)
94.
Španielsko
RETAMAR
Calle Pajares, 22 , Pozuelo de Alarcón
6
Iñaki Ambres Garrido (4º E.S.O.), Ricardo García Almeida (4º E.S.O.), Juan Sánchez-Bonilla Martínez (4º E.S.O.), Mateo Rodríguez Castelló (4º E.S.O.)
95.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Na Vítězné pláni, Praha 4
6
Daniel Šuman (2. ročník), Bruno Dobsa (2. ročník), Michal Čagánek (2. ročník), Lucie Zůnová (2. ročník), Adéla Tarantová (2. ročník)
96.
Slovensko
Gymnázium B
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
6
Viktor Hugo Holec (Kvinta), Tereza Kumančíková (Kvinta), Tamara Pohronská (Kvinta), Laura Jaďuďová (Kvinta), Natália Žofia Hollá (Kvinta)
97.
Česko
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm (SŠ)
Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm
5
Ondřej Kamas (1. ročník), Aneta Mikudová (1. ročník), Viktorie Strakošová (1. ročník), Marek Křesťan (1. ročník), Filip Vrátný (1. ročník)
98.
Česko
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) A
Československé armády, Frýdek-Místek
5
Vít Dvořák (3. ročník), Jan Zajíc (3. ročník), Daniela Olšáková (3. ročník), Anna Václavíková (3. ročník), Jakub Jányš (3. ročník)
99.
Česko
Podkrušnohorské gymnázium (SŠ)
Čsl. armády, Most
5
Marek Těšitel (Kvinta), Jakub Zunt (Kvinta), Hynek Pomahač (Kvinta), Eliška Hasilíková (Kvinta)
100.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Palackého náměstí, Boskovice
5
Jakub Mynář (Sexta), Jonáš Filouš (1. ročník), Marek Hock (1. ročník), Adam Kubín (1. ročník), Matěj Kakáč (1. ročník)
Ďalšie