Change language

Výsledky

Juniori, Medzinárodné

Medzinárodné Česko Španielsko Maďarsko Poľsko Slovensko
Finálne výsledky. Zobrazujú sa oficiálne výsledky súťaže.
101.
Španielsko
RETAMAR
Calle Pajares, 22 , Pozuelo de Alarcón
5
Santiago de Areilza Salgado (4º E.S.O.), Alejandro García Almeida (4º E.S.O.), Luis Torre de Silva Varela (4º E.S.O.), Samuel Cubells Mocholí (4º E.S.O.)
102.
Španielsko
LICEO SOROLLA C
Avenida Bularas, 4 , Pozuelo de Alarcón
5
Marcos Arévalo Garrido (4º E.S.O.), Julia Peco Wägner (4º E.S.O.), Alberto Guerrero García Siso (4º E.S.O.), Miguel Cuenca Rojo (4º E.S.O.), Marta Ramírez Alcázar (4º E.S.O.)
103.
Česko
Purkyňovo gymnázium (SŠ)
Masarykova, Strážnice
5
Martin Kozel (Kvinta), Tomáš Hebauer (Kvinta), Karel Král (1. ročník), Matouš Rybecký (Kvinta), Kryštof Ořeský (Kvinta)
104.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Mírová, Karviná
5
Matyáš Palian (2. ročník), Lukáš Smrčka (2. ročník), Ondřej Zvoneček (1. ročník), Jindřich Domin (1. ročník), Jakub Hanzel (1. ročník)
105.
Slovensko
Gymn. sv. T. Akvinského
Zbrojničná 3, Košice-Staré Mesto
4
Jakub Gazdag (Kvinta), Gregor Neufeld (Kvinta), Sarah Hudáková (Sexta), Marek Jeník (Sexta), Lucia Výrostková (Sexta)
106.
Slovensko
Gymnázium B
Bilíkova 24, Bratislava-Dúbravka
4
Jurčenko Adam (3. ročník), Beinrohr Alex (3. ročník), Vajo Jakub Peter (3. ročník), Schnitzer Laura (3. ročník), Trnka Adam (3. ročník)
107.
Maďarsko
Gyöngyösi Berze Nagy János Gimnázium B
Kossuth Lajos utca 33., Gyöngyös
4
Nagyfalusi Ákos (9), Csizmadia Elek (9), Borcván Ádám (9), Barócsi Ferenc (9), 5 (9)
108.
Slovensko
Gymnázium
Kpt. Nálepku 6, Sobrance
3
Emil Dzvonik (2. ročník), Adam Kurdila (2. ročník), Janka Fečíková (Sexta), Viktória Slaviková (2. ročník), Pavol Fabišík (2. ročník)
109.
Maďarsko
Újpesti Babits Mihály Gimnázium B
Tóth Aladár utca 16-20., Budapest IV. kerület
3
Gálig Eszter (9), Tóth Kitti (9), Mikó Zsigmond (9), Srancsik Nóra (9), Bukovinszky Ádám (9)
110.
Slovensko
Gymnázium A
Školská , Tvrdošín
3
Oliver Veselý (Kvinta), Samuel Branický (Kvinta), Michaela Holubčíková (Kvinta), Samuel Homola (1. ročník), Nina Kubášková (1. ročník)
111.
Česko
Gymnázium (SŠ) C
Volgogradská, Ostrava
3
Matyáš Mazour (Kvinta), Nikol Pospíšilová (Kvinta), Anežka Štulová (Kvinta), Julie Havlenová (Kvinta), Filip Dyl (Kvinta)
112.
Slovensko
Gymnázium
Park mládeže 5, Košice-Sever
3
Katarína Schützová (2. ročník), Veronika Hluchá (2. ročník), Bystrík Palko (2. ročník), Martin Michálek (2. ročník), Maroš Kováč (2. ročník)
113.
Slovensko
Gymnázium B
Opatovská cesta 7, Košice-Vyšné Opátske
1
Simona Lepetáková (3. ročník), Michaela Kožlejová (3. ročník), Miroslava Kožlejová (3. ročník), Michal Horňák (2. ročník), Olívia Orlovská (2. ročník)
114.
Španielsko
Centro Privado De Educación Infantil Primaria Y Secundaria La Purísima Y Santos Mártires B
Pza. Goya, 5, Teruel
1
Marta VAZQUEZ GÓMEZ (4º E.S.O.), Isabel ARTAJO ESCUDERO (4º E.S.O.), María CIVERA JULÍAN (4º E.S.O.), Lucía HERNÁNDEZ JULIÁN (4º E.S.O.)
Predchádzajúce