Change language

Výsledky

Seniori, Medzinárodné

Medzinárodné Česko Španielsko Maďarsko Poľsko Slovensko
Finálne výsledky. Zobrazujú sa oficiálne výsledky súťaže.
1.
Maďarsko
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium A
Horváth Mihály tér 8., Budapest VIII. kerület
28
Bognár András Károly (12), Fey Dávid (12), Gábriel Tamás (12), Molnár-Szabó Vilmos (12), Seres-Szabó Márton (12)
2.
Slovensko
Gymnázium A
Poštová 9, Košice-Staré Mesto
27
Adam Džavoronok (4. ročník), Adam Harmanský (3. ročník), Dávid Jopek (4. ročník), Ondrej Juhás (4. ročník), Pavol Alexander Komloš (3. ročník)
3.
Slovensko
Gymnázium A
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
27
Matej Repa (Oktáva), Jozef Kyčina (4. ročník), Eduard Mrug (4. ročník), Viktor Imrišek (Oktáva), Vladimír Drobný (4. ročník)
4.
Maďarsko
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium C
Horváth Mihály tér 8., Budapest VIII. kerület
22
Szin Attila (11), Szabó Erik Zalán (11), Simon László Bence (11), Sipos Botond Örs (11), Szalontai Júlia Csepke (11)
5.
Maďarsko
Kecskeméti Katona József Gimnázium
Dózsa György út 3., Kecskemét
22
Árva Áron (12), Jeszenői Sára (12), Kohut Márk (12), Melján Dávid (12), Tekes János (12)
6.
Česko
Gymnázium Christiana Dopplera (SŠ)
Zborovská, Praha 5
21
Jiří Cihelka (Septima), Michal Bernat (Septima), Eliška Koudelková (Septima), Ondřej Sedláček (Septima), Matúš Púll (Septima)
7.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti A
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
20
Samuel Vargovčík (Septima), Matej Zigo (Oktáva), Zuzana Hladká (Oktáva), Filip Doba (Oktáva), Stanislav Bezák (Oktáva)
8.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Mikulášské náměstí, Plzeň
20
Bobur Toshtemirov (6. ročník), Jiří Jirásek (4. ročník), Michal Kolínek (6. ročník), Lukáš Brož (4. ročník), Jakub Šimek (6. ročník)
9.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti B
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
19
Adam Zich (Septima), Jozef Bachniček (Septima), Martin Bekeč (Septima), Šimon Kováčik (Septima), Jakub Nagy (Septima)
10.
Poľsko
III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MARYNARKI WOJENNEJ RP Z ODDZ. DWUJĘZYCZNYMI
ul. Legionów 27, Gdynia
19
Maksymilian Stanzecki (Klasa 4), Michał Lubiszewski (Klasa 4), Kacper Frąszczak (Klasa 4), Oskar Wachek (Klasa 4), Krzysztof Kujawa (Klasa 4)
11.
Maďarsko
Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium
Rákóczi utca 30., Zalaegerszeg
18
Horváth Zsóka (11), Hosszú Noel Zsolt (12), Tar Marcell (12), Schneider Dávid (12), Sági Kornél Ábel (11)
12.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Palackého náměstí, Boskovice
17
Maxmilián Skuda (Septima), Klára Plchová (Septima), Simona Pešková (Septima), Čeněk Kryštof (Sexta)
13.
Česko
Masarykovo gymnázium (SŠ) B
Petákova, Plzeň
16
Daniela Karpíšková (Oktáva), Ondřej Vainer (Oktáva), Jakub Klesa (Oktáva), Filip Wintr (Oktáva), Jan Mach (Oktáva)
14.
Česko
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) B
Československé armády, Frýdek-Místek
16
Jakub Vyskočil (6. ročník), Marek Maslowski (6. ročník), Matěj Minarčík (6. ročník), Jan Tomšej (6. ročník), Jan Chorobik (6. ročník)
15.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Dašická, Pardubice
16
Pavel Provazník (4. ročník), Vít Brázda (4. ročník), Tomáš Nejezchleb (Oktáva), Josef Lustig (Oktáva), David Theodor Nimrichtr (Septima)
16.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Legionářů, Příbram
16
David Bálek (Oktáva), Vojtěch Kozel (Oktáva), Viktorie Stašová (Sexta), Jiří Hrubant (Oktáva), Vladimír Palko (4. ročník)
17.
Česko
Gymnázium Jana Keplera (SŠ)
Parléřova, Praha 6
16
Vít Hanika (4. ročník), Samuel Rosiar (4. ročník), Tobiáš Unger (4. ročník), Julie Křimská (4. ročník), Adam Jahoda (4. ročník)
18.
Maďarsko
Földes Ferenc Gimnázium
Kelemen Didák utca 5., Miskolc
16
Fehérvári Donát (11), Töreczki Gábor (11), Fekete Martin (11), Bottyán Márton Péter (11), Zsova Levente (11)
19.
Maďarsko
Lovassy László Gimnázium
Cserhát lakótelep 11., Veszprém
16
Tóth Ábel (12), Szauter Benedek (12), Csuta Krisztián Márk (12), Gurin Tamás (11), Kadem Anis (11)
20.
Poľsko
XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE B
ul. Unisławy 26, Szczecin
16
Krzysztof Król (Klasa 4), Jakub Owsianowski (Klasa 4), Olaf Krupiński (Klasa 4), Weronika Bednarek (Klasa 3), Maciej Matias (Klasa 4)
21.
Česko
Gymnázium Petra Bezruče (SŠ) A
Československé armády, Frýdek-Místek
16
Lukáš Linhart (5. ročník), Adam Lorenc (5. ročník), Martin Habrnál (5. ročník), Magdaléna Jursová (5. ročník), Vojtěch Dvořák (5. ročník)
22.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Lesní čtvrť III, Zlín
15
Matyas Výhonský (Oktáva), Lukáš Javora (Oktáva), Tomáš Kocián (Oktáva), Marek Chmela (Oktáva), Lukáš Lev (Oktáva)
23.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Špitálská, Praha 9
15
Petr Dymanus (3. ročník), Matyáš Stehlík (3. ročník), Lukáš Macek (3. ročník), Jakub Harbáček (3. ročník), Šimon Svoboda (Septima)
24.
Česko
Masarykovo gymnázium (SŠ) A
Petákova, Plzeň
15
David Němec (Septima), Šimon Stehlík (Septima), Matyáš Matta (Sexta), Tomáš Čepický (Sexta), Tomáš Rajchman (Septima)
25.
Slovensko
Gymnázium B
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
15
Matúš Bagin (3. ročník), Marek Majerík (3. ročník), Dávid Drobný (3. ročník), Jakub Lubušký (Septima), Michal Bachratý (3. ročník)
26.
Slovensko
Gymnázium
Párovská 1, Nitra
15
Matej Bystrický (Oktáva), Jakub Konc (Oktáva), Adam Lopúch (Oktáva), Matúš Tóth (Oktáva), Peter Macák (3. ročník)
27.
Slovensko
Gymnázium B
Veľká okružná , Žilina
14
Martin Bodorík (4. ročník), Dominik Novák (4. ročník), Adam Blažek (4. ročník), Vladimír Tkáčik (4. ročník), Šimon Húdek (4. ročník)
28.
Česko
Gymnázium (SŠ)
třída Kpt. Jaroše, Brno
14
Anežka Čechová (Septima), David Peterka (Septima), Lucie Vičarová (Septima), Richard Materna (Septima), Albert Pátík (Septima)
29.
Maďarsko
Újpesti Babits Mihály Gimnázium A
Tóth Aladár utca 16-20., Budapest IV. kerület
14
Mázsa Marcell (12), Fürész Tibor (12), Tivolt Richárd (12), Jáger Áron (12), Pap Dávid (12)
30.
Poľsko
UNIWERSYTECKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE B
ul. Szosa Chełmińska 83, Toruń
14
Klara Bukrewicz (Klasa 3), Mateusz Wdowiak (Klasa 3), Jacek Obiała (Klasa 3), Jan Lis (Klasa 3), Jakub Mendel (Klasa 3)
31.
Slovensko
Gymnázium
Alejová 1, Košice-Juh
14
Ladislav Antoži (Septima), Jakub Blišťan (Septima), Dávid Kepič (Septima), Adrián Mikolaj (Septima), Jakub Müller (Septima)
32.
Poľsko
XIII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE A
ul. Unisławy 26, Szczecin
14
Norbert Dąbrowski (Klasa 3), Paweł Chruściński (Klasa 3), Szymon Ścibior (Klasa 3), Jakub Balewicz (Klasa 3), Piotr Dudziak (Klasa 4)
33.
Poľsko
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI B
ul. Warszawska 1/5, Toruń
14
Michael Anderson (Klasa 4), Hubert Zientara (Klasa 3), Dominika Pik (Klasa 4), Tymoteusz Żorański (Klasa 4), Paweł Osmański (Klasa 4)
34.
Slovensko
Gymnázium ĽudovítaŠtúra
1. mája 2, Trenčín
14
Bašo Patrik (4. ročník), Kišš Michal (4. ročník), Hrotko Michal (Septima), Kudláček Adam (3. ročník), Kišš Samuel (1. ročník)
35.
Česko
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm (SŠ)
Koryčanské Paseky, Rožnov pod Radhoštěm
14
Monika Drexlerová (Septima), Ondřej Kvapil (Septima), Hynek Lajšner (Septima), Ladislav Vávra (Oktáva), David Něnička (Sexta)
36.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) A
Čs. exilu, Ostrava
13
Adam Zezulka (Septima), Eliška Večerková (3. ročník), Matěj Šintler (3. ročník), Tereza Gembalová (Oktáva), Adam Walder (Septima)
37.
Česko
Gymnázium Opatov (SŠ)
Konstantinova, Praha 4
13
Zdeněk Bambas (Sexta), Ondřej Vašátko (Sexta), Petr Drobílek (Sexta), Eva Bínová (1. ročník), Richard Kapralčík (Kvinta)
38.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Komenského, Třinec
13
Rudolf Kubik (Oktáva), Vladimír Šnajdr (Oktáva), David Pastor (4. ročník), Pavel Myrdacz (Oktáva), Zuzana Bojková (Septima)
39.
Maďarsko
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium B
Horváth Mihály tér 8., Budapest VIII. kerület
13
Dániel Grosser (11), Kollmann Áron (11), Gazdag Ferenc (11), Fürjes Bálint (11), Vári Gergely Péter (11)
40.
Slovensko
Gymnázium A. Vrábla
Mierová 5, Levice
13
Tobiáš Borsík (Oktáva), Benjamín Korbela (4. ročník), Ján Mederly (4. ročník), Timotej Šimkovič (4. ročník)
41.
Poľsko
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. DR. WŁADYSŁAWA PNIEWSKIEGO W GDAŃSKU
ul. Jana Pestalozziego 7/9, Gdańsk
13
Maksymilian Kuriata (Klasa 3), Adam Reszka (Klasa 3), Jakub Bukowski (Klasa 3), Wojciech Matczak (Klasa 3), Matylda Koprowska (Klasa 3)
42.
Poľsko
IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI A
ul. Warszawska 1/5, Toruń
13
Krystian Wiśniewski (Klasa 3), Michał Lubański (Klasa 3), Wiktor Nowicki (Klasa 3), Tadeusz Zaremba (Klasa 3), Dorota Dzierżak (Klasa 3)
43.
Slovensko
Gymnázium V.Mihálika
Kostolná 8, Sereď
13
Filip Stranovský (Septima), Denis Urbánek (3. ročník), Šimon Urbánek (3. ročník), Lukas Stanko (Kvinta), Aleš Gabriel (Kvinta)
44.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Nám. T. G. Masaryka, Frýdlant nad Ostravicí
13
Jiří Polách (Oktáva), Jan Opěla (Oktáva), Vojtěch Blažek (Oktáva), Petr David Lanča (Oktáva), Karolína Biolková (Septima)
45.
Slovensko
Bilingválne gymnázium B
Komenského 215, Sučany
13
Ema Kasáková (5. ročník), Natália Michalcová (5. ročník), Jakub Mičic (5. ročník), Michal Jančo (5. ročník), Martin Doskočil (5. ročník)
46.
Slovensko
Gymnázium B.S.T. A
Haličská cesta 9, Lučenec
13
Filip Siviček (4. ročník), Zuzana Malatincová (Septima), Bronislava Koristeková (Septima), Zina Dobrocká (Septima), Martin Svorad (Septima)
47.
Slovensko
Gymnázium J.Hollého A
Na hlinách 30, Trnava
12
Tomáš Hasák (4. ročník), Ruben Grujbár (4. ročník), Martin Koleňák (4. ročník), Tomáš Bokor (4. ročník), Natália Límová (4. ročník)
48.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Čs. dobrovolců, Teplice
12
Helena Boušová (Septima), Lenka Weisová (Septima), Tadeáš Jirák (Septima), Anežka Hozáková (Septima), Klára Válková (Septima)
49.
Slovensko
Gymnázium B
Poštová 9, Košice-Staré Mesto
12
Patrik Stercz (3. ročník), Matej Kundrík (3. ročník), Klaudia Sýkorová (3. ročník), Erik Szmolniczky (3. ročník), Tomáš Vysoký (3. ročník)
50.
Česko
Wichterlovo gymnázium (SŠ) B
Čs. exilu, Ostrava
12
Lukáš Staník (4. ročník), Šimon Černý (Oktáva), Tomáš Janoušek (Oktáva), Dalibor Večeřa (Oktáva), Kateřina Peterková (Oktáva)
51.
Poľsko
UNIWERSYTECKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE A
ul. Szosa Chełmińska 83, Toruń
12
Jan Pieczywok (Klasa 4), Wit Fornalik (Klasa 4), Marek Rauchfleisz (Klasa 4), Aleksander Barański (Klasa 4), Weronika Wilk (Klasa 4)
52.
Česko
Gymnázium (SŠ)
třída Kpt. Jaroše, Brno
12
Adam Slavata (Septima), Petr Glozar (Septima), Vilém Faja (Septima), Michal Dvořáček (Septima)
53.
Maďarsko
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
Papnövelde utca 4-6., Budapest V. kerület
12
Beke Bálint (12), Hajós Balázs (12), Nemeskéri Dániel (12), Papp Marcell Imre (12), Schmercz Blanka (12)
54.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Litoměřická, Praha 9
12
Petr Bureš (Oktáva), Matyáš Medlín (Oktáva), Eliška Folková (Oktáva), Ema Vavřičková (Oktáva), Adéla Žáková (Oktáva)
55.
Slovensko
Gymnázium C
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
11
Lukáš Jarábek (3. ročník), Mathias Fabrici (3. ročník), Adrián Zetocha (3. ročník), Filip Josay (3. ročník), Sára Spustová (3. ročník)
56.
Maďarsko
Piarista Gimnázium
Piarista utca 1., Budapest V. kerület
11
Gulyás-Balla Márk (12), Sipos Marcell (12), Szathury Csaba (12), Varga Bálint (12), Varga Aurél (12)
57.
Česko
Gymnázium Pierra de Coubertina (SŠ)
nám. F. Křižíka, Tábor
11
Jan Mareš (4. ročník), Tomáš Macholda (4. ročník), Miroslav Zíka (4. ročník), Jitka Pavlíčková (4. ročník)
58.
Maďarsko
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
Városmajor utca 71., Budapest XII. kerület
11
Esztinka Anna Karolina (11), Milassin Brúnó (11), Sebestyén Márton (11), Streng Márkó Bence (11), Gál Brúnó (11)
59.
Slovensko
Gymnázium A
Školská 8, Považská Bystrica
11
František Gardian (4. ročník), Lucia Behríková (3. ročník), Jakub Buzalka (2. ročník), Nikola Hajná (4. ročník), Bruno Osrman (2. ročník)
60.
Česko
Matiční gymnázium (SŠ)
Dr. Šmerala, Ostrava
11
Ondřej Číž (Septima), Dominik Kalouda (Septima), Jonáš Michálek (Septima), Jakub Blabla (Septima)
61.
Česko
Gymnázium Václava Hlavatého (SŠ)
Poděbradova, Louny
11
Michael Křivan (Oktáva), Jakub Hadač (Oktáva), Matěj Olič (Oktáva), Jakub Udržal (Oktáva), Josef Kerner (Oktáva)
62.
Česko
SPŠ a VOŠ (SŠ)
Sokolská, Brno
11
David Škrob (4. ročník), Tomáš Názler (4. ročník), David Bárta (4. ročník), Šimon Skládaný (4. ročník), Martin Novák (4. ročník)
63.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Česká, České Budějovice
11
František Jakub Sklář (3. ročník), Adam Větrovský (Septima), Vlastimil Hošek (Septima), Václav Toufar (Septima), Richard Konzal (Septima)
64.
Česko
Gymnázium Jakuba Škody (SŠ)
Komenského, Přerov
11
Lukáš Létal (4. ročník), Jáchym Kouba (Septima), Daniel Hostášek (Septima), Vojtěch Zámorský (Sexta), Šimon Tesař (Septima)
65.
Slovensko
Bilingválne gymnázium A
Komenského 215, Sučany
11
Martina Vilinová (5. ročník), Nikolas Ján Hamarik (5. ročník), Samuel Lipovský (5. ročník), Nikola Poláčková (5. ročník), Hugo Bartha (5. ročník)
66.
Slovensko
Gymnázium J.G.T.
J.G.Tajovského 25, Banská Bystrica
11
Filip Frgelec (4. ročník), Richard Turčan (4. ročník), Ján Jakub Tomášik (4. ročník), Peter Hazlinger (3. ročník), Eduard Bielik (3. ročník)
67.
Česko
Gymnázium Boženy Němcové (SŠ)
Pospíšilova, Hradec Králové
11
Dominik Šádek (5. ročník), Nela Marková (5. ročník), Lukáš Hronovský (5. ročník), Adrian Svoboda (5. ročník), Daniel Klimt (5. ročník)
68.
Slovensko
Gymnázium P.Coubertina B
Nám. SNP 9, Piešťany
11
Michal Buchman (Septima), Michal Monček (Septima), Denis Šebo (Septima), Filip Nedelka (Septima), Natália Banasová (Septima)
69.
Česko
Gymnázium (SŠ) A
Omská, Praha 10
11
Robin Škába (Septima), Filip Haken (Septima), Viktorie Šmeralová (Septima), Veronika Vrbová (Septima), Petra Mrázková (Septima)
70.
Slovensko
Gymnázium
Park mládeže 5, Košice-Sever
11
Michal Almáši (4. ročník), Marek Tej (5. ročník), Šimon Munka (5. ročník), Lukáš Boguský (4. ročník), Lucia Ploščicová (5. ročník)
71.
Poľsko
V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W GDAŃSKU
ul. Polanki 130, Gdańsk
10
Hanna Sowa (Klasa 3), Agnieszka Pacek (Klasa 3), Katarzyna Kuzora (Klasa 3), Małgorzata Kwaśniewska (Klasa 3), Zygmunt Baranowski (Klasa 3)
72.
Česko
Podkrušnohorské gymnázium (SŠ)
Čsl. armády, Most
10
Lukáš Müller (Septima), Jindřich Říha (Septima), Ondřej Sternthal (Septima), Mohamed Al-Naggar (Septima), Arsenij Petrovský (Septima)
73.
Slovensko
Gymnázium L.Novomeského
Dlhá 12, Senica
10
Alexej Markovič (Oktáva), Jakub Fischer (Septima), Tamara Pastuchová (4. ročník), Richard Jačanin (Septima), Ema Chovancová (3. ročník)
74.
Maďarsko
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium B
Szabadság út 162., Budaörs
10
Karátsony Tibor (11), Timár Zsombor (11), Simon András (11), Bege Ádám (11), Blahna Vilmos (11)
75.
Slovensko
SŠ-Gymnázium
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
10
Adam Kuný (3. ročník), Alex Pisoň (3. ročník), Michaela Vicáňová (3. ročník), Nikola Nosá (3. ročník), Andrej Maretta (3. ročník)
76.
Česko
Gymnázium Cheb (SŠ)
Nerudova, Cheb
10
Radek Truhlář (Septima), Pavel Kyzman (2. ročník), Lukáš Křenek (2. ročník), Daniel Novák (1. ročník), Daniel Theiss (Sexta)
77.
Slovensko
Gymnázium
1. mája 8, Malacky
10
Matúš Mladý (Oktáva), Matej Bumbera (Oktáva), Marek Mračna (Oktáva), Michal Valigurský (Oktáva), Klára Bartošová (Oktáva)
78.
Slovensko
Gymnázium A. Bernoláka B
Ul. Mieru 23, Námestovo
10
Blažej Stašš (4. ročník), Martin Ondroš (3. ročník), Jakub Kozák (3. ročník), František Jakubják (Oktáva), František Uhliarik (3. ročník)
79.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Nad Kavalírkou, Praha 5
10
Michal Puš (Oktáva), Michaela Jarošová (Oktáva), Jonáš Diblík (Oktáva), Johan Višňa (Oktáva), Filip Kocian (Oktáva)
80.
Maďarsko
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium A
Szabadság út 162., Budaörs
10
Nagy-Nyika Tamara (11), Vashegyi András (11), Kovács Dániel (11), Skripecz Bertalan (11)
81.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Omská, Praha 10
9
Thomas Martin Smith (2. ročník), Tomáš Javorský (Oktáva), Lukáš Trčka (Oktáva), Tomáš Vlasák (Septima), Kristýna Ludlová (2. ročník)
82.
Slovensko
Gymnázium Ivana Kupca
Komenského 13, Hlohovec
9
Adrián Manduch (3. ročník), Lea Kobidová (3. ročník), Veronika Medveďová (3. ročník), Samuele Ballay (4. ročník), Stanislav Lukáč (Oktáva)
83.
Slovensko
Bilingválne gymnázium
Haanova 28, Bratislava-Petržalka
9
Filip Jašík (5. ročník), Ema Straková (5. ročník), Eva Horváthová (5. ročník), Barbora Satinová (4. ročník), Žofia Kováčová (5. ročník)
84.
Slovensko
Gymnázium
Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto
9
Martin Mičuch (3. ročník), Martin Marcinčák (3. ročník), Martin Dunca (4. ročník), Matúš Gburík (4. ročník), Karin Urbančíková (3. ročník)
85.
Slovensko
Gymnázium Angely Merici A
Hviezdoslavova 10, Trnava
9
Ján Jindra (3. ročník), Adam Táčovský (Septima), Matej Jánoška (Septima), Jozef Čurma (3. ročník), Veronika Jurkasová (Septima)
86.
Česko
Gymnázium a SOŠ pedagogická (SŠ)
Masarykova, Čáslav
9
Richard Weber (Oktáva), Matěj Holoubek (Oktáva), Tereza Kašparová (Oktáva), Martin Špaček (Oktáva), Jakub Veselý (Oktáva)
87.
Slovensko
Gymnázium A
Varšavská cesta 1, Žilina
9
Matúš Mikolaj (Oktáva), Denisa Michnáčová (Oktáva), Michal Rzeszto (Oktáva), Nicolas Trojan (Septima), Filip Dubeň (Septima)
88.
Slovensko
Gymnázium
Komenského 32, Trebišov
9
Radoslav Szalay (4. ročník), Simona Stričková (3. ročník), Lukáš Šlepkovský (3. ročník), Patrik Szathmáry (3. ročník), Dáša Sidorová (3. ročník)
89.
Slovensko
Gymnázium T. Vansovej
17. novembra 6, Stará Ľubovňa
9
Filip Krafčík (Kvinta), Matej Janoško (Septima), Jiří Hrešan (Septima), Vladimír Sklenár (Septima), Dávid Hajduk (Septima)
90.
Slovensko
Gymnázium Pavla Horova
Masarykova 1, Michalovce
9
Lujza Lea Lavriková (2. ročník), Matej Rovder (4. ročník), Juraj Pavolko (4. ročník), Katarína Chromá (3. ročník), Peter Ondrik (3. ročník)
91.
Španielsko
RETAMAR B
Calle Pajares, 22 , Pozuelo de Alarcón
9
Rafael Beldarrain Jiménez (1º Bachillerato), Juan Álvarez Harguindey (1º Bachillerato), Diego Stein Muro (1º Bachillerato), Javier Rodríguez Cuenca (1º Bachillerato), Pablo Navarro de Castro (2º Bachillerato)
92.
Slovensko
Gymnázium B
Varšavská cesta 1, Žilina
9
Sebastián Bosík (Septima), Samuel Chovanec (Septima), Richard Mintál (Septima), Teodor Kavecký (Septima), Filip Mravec (Septima)
93.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Mírová, Karviná
9
Tomasz Kokotek (Septima), Vojtěch Morávek (Septima), Lukáš Horký (Septima), Kamila Štěrbová (4. ročník), Barbora Szotkowská (2. ročník)
94.
Česko
Gymnázium (SŠ)
Františka Hajdy, Ostrava
9
Petr Dluhoš (Oktáva), Vojtěch Kotyz (Oktáva), Vojtěch Mokoš (Oktáva), Matěj Martiník (Septima), Ondřej Matoušek (Oktáva)
95.
Slovensko
Gymnázium A. Bernoláka A
Ul. Mieru 23, Námestovo
9
Terézia Huráková (4. ročník), Kristína Kuráková (4. ročník), Katarína Prielomková (4. ročník), Martin Buc (Oktáva), Barbora Večerková (4. ročník)
96.
Slovensko
Gymnázium B.S.T. B
Haličská cesta 9, Lučenec
9
Jakub Lóška (3. ročník), Lukáš Koštialik (3. ročník), Oleksandr Humenjuk (3. ročník), Marián Hriň (3. ročník), Eva Hricová (3. ročník)
97.
Španielsko
RAMIRO DE MAEZTU
Calle De Serrano, 127 , Madrid
8
Nestor Cordero (2º Bachillerato), Abril Gallegos (2º Bachillerato), Alba Sarmiento (2º Bachillerato), Tomas Soriano (2º Bachillerato)
98.
Česko
Gymnázium (SŠ) B
Volgogradská, Ostrava
8
Ondřej Matějů (Septima), Filip Neumann (Septima), Vojtěch Výtisk (Septima), Jan Dedek (Septima), Tomáš Bova (Septima)
99.
Slovensko
Gymnázium A
Veľká okružná , Žilina
8
Stanislav Barčák (3. ročník), Nina Nagyová (3. ročník), Marko Vríčan (3. ročník), Zuzana Gintnerová (3. ročník), Šimon Devera (3. ročník)
100.
Maďarsko
Újpesti Babits Mihály Gimnázium B
Tóth Aladár utca 16-20., Budapest IV. kerület
8
Hományi Pál (12), Pusztai Dániel (12), Rosta Attila (12), Mihályfi Lilla (11), Gergely Máté (11)
Ďalšie