Change language

Výsledky

Seniori, Slovensko

Medzinárodné Česko Španielsko Maďarsko Poľsko Slovensko
Finálne výsledky. Zobrazujú sa oficiálne výsledky súťaže.
1.
Slovensko
Gymnázium A
Poštová 9, Košice-Staré Mesto
27
Adam Džavoronok (4. ročník), Adam Harmanský (3. ročník), Dávid Jopek (4. ročník), Ondrej Juhás (4. ročník), Pavol Alexander Komloš (3. ročník)
2.
Slovensko
Gymnázium A
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
27
Matej Repa (Oktáva), Jozef Kyčina (4. ročník), Eduard Mrug (4. ročník), Viktor Imrišek (Oktáva), Vladimír Drobný (4. ročník)
3.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti A
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
20
Samuel Vargovčík (Septima), Matej Zigo (Oktáva), Zuzana Hladká (Oktáva), Filip Doba (Oktáva), Stanislav Bezák (Oktáva)
4.
Slovensko
Gymn. pre nadané deti B
Skalická 1, Bratislava-Nové Mesto
19
Adam Zich (Septima), Jozef Bachniček (Septima), Martin Bekeč (Septima), Šimon Kováčik (Septima), Jakub Nagy (Septima)
5.
Slovensko
Gymnázium B
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
15
Matúš Bagin (3. ročník), Marek Majerík (3. ročník), Dávid Drobný (3. ročník), Jakub Lubušký (Septima), Michal Bachratý (3. ročník)
6.
Slovensko
Gymnázium
Párovská 1, Nitra
15
Matej Bystrický (Oktáva), Jakub Konc (Oktáva), Adam Lopúch (Oktáva), Matúš Tóth (Oktáva), Peter Macák (3. ročník)
7.
Slovensko
Gymnázium B
Veľká okružná , Žilina
14
Martin Bodorík (4. ročník), Dominik Novák (4. ročník), Adam Blažek (4. ročník), Vladimír Tkáčik (4. ročník), Šimon Húdek (4. ročník)
8.
Slovensko
Gymnázium
Alejová 1, Košice-Juh
14
Ladislav Antoži (Septima), Jakub Blišťan (Septima), Dávid Kepič (Septima), Adrián Mikolaj (Septima), Jakub Müller (Septima)
9.
Slovensko
Gymnázium ĽudovítaŠtúra
1. mája 2, Trenčín
14
Bašo Patrik (4. ročník), Kišš Michal (4. ročník), Hrotko Michal (Septima), Kudláček Adam (3. ročník), Kišš Samuel (1. ročník)
10.
Slovensko
Gymnázium A. Vrábla
Mierová 5, Levice
13
Tobiáš Borsík (Oktáva), Benjamín Korbela (4. ročník), Ján Mederly (4. ročník), Timotej Šimkovič (4. ročník)
11.
Slovensko
Gymnázium V.Mihálika
Kostolná 8, Sereď
13
Filip Stranovský (Septima), Denis Urbánek (3. ročník), Šimon Urbánek (3. ročník), Lukas Stanko (Kvinta), Aleš Gabriel (Kvinta)
12.
Slovensko
Bilingválne gymnázium B
Komenského 215, Sučany
13
Ema Kasáková (5. ročník), Natália Michalcová (5. ročník), Jakub Mičic (5. ročník), Michal Jančo (5. ročník), Martin Doskočil (5. ročník)
13.
Slovensko
Gymnázium B.S.T. A
Haličská cesta 9, Lučenec
13
Filip Siviček (4. ročník), Zuzana Malatincová (Septima), Bronislava Koristeková (Septima), Zina Dobrocká (Septima), Martin Svorad (Septima)
14.
Slovensko
Gymnázium J.Hollého A
Na hlinách 30, Trnava
12
Tomáš Hasák (4. ročník), Ruben Grujbár (4. ročník), Martin Koleňák (4. ročník), Tomáš Bokor (4. ročník), Natália Límová (4. ročník)
15.
Slovensko
Gymnázium B
Poštová 9, Košice-Staré Mesto
12
Patrik Stercz (3. ročník), Matej Kundrík (3. ročník), Klaudia Sýkorová (3. ročník), Erik Szmolniczky (3. ročník), Tomáš Vysoký (3. ročník)
16.
Slovensko
Gymnázium C
Grösslingová 18, Bratislava-Staré Mesto
11
Lukáš Jarábek (3. ročník), Mathias Fabrici (3. ročník), Adrián Zetocha (3. ročník), Filip Josay (3. ročník), Sára Spustová (3. ročník)
17.
Slovensko
Gymnázium A
Školská 8, Považská Bystrica
11
František Gardian (4. ročník), Lucia Behríková (3. ročník), Jakub Buzalka (2. ročník), Nikola Hajná (4. ročník), Bruno Osrman (2. ročník)
18.
Slovensko
Bilingválne gymnázium A
Komenského 215, Sučany
11
Martina Vilinová (5. ročník), Nikolas Ján Hamarik (5. ročník), Samuel Lipovský (5. ročník), Nikola Poláčková (5. ročník), Hugo Bartha (5. ročník)
19.
Slovensko
Gymnázium J.G.T.
J.G.Tajovského 25, Banská Bystrica
11
Filip Frgelec (4. ročník), Richard Turčan (4. ročník), Ján Jakub Tomášik (4. ročník), Peter Hazlinger (3. ročník), Eduard Bielik (3. ročník)
20.
Slovensko
Gymnázium P.Coubertina B
Nám. SNP 9, Piešťany
11
Michal Buchman (Septima), Michal Monček (Septima), Denis Šebo (Septima), Filip Nedelka (Septima), Natália Banasová (Septima)
21.
Slovensko
Gymnázium
Park mládeže 5, Košice-Sever
11
Michal Almáši (4. ročník), Marek Tej (5. ročník), Šimon Munka (5. ročník), Lukáš Boguský (4. ročník), Lucia Ploščicová (5. ročník)
22.
Slovensko
Gymnázium L.Novomeského
Dlhá 12, Senica
10
Alexej Markovič (Oktáva), Jakub Fischer (Septima), Tamara Pastuchová (4. ročník), Richard Jačanin (Septima), Ema Chovancová (3. ročník)
23.
Slovensko
SŠ-Gymnázium
Novohradská 3, Bratislava-Ružinov
10
Adam Kuný (3. ročník), Alex Pisoň (3. ročník), Michaela Vicáňová (3. ročník), Nikola Nosá (3. ročník), Andrej Maretta (3. ročník)
24.
Slovensko
Gymnázium
1. mája 8, Malacky
10
Matúš Mladý (Oktáva), Matej Bumbera (Oktáva), Marek Mračna (Oktáva), Michal Valigurský (Oktáva), Klára Bartošová (Oktáva)
25.
Slovensko
Gymnázium A. Bernoláka B
Ul. Mieru 23, Námestovo
10
Blažej Stašš (4. ročník), Martin Ondroš (3. ročník), Jakub Kozák (3. ročník), František Jakubják (Oktáva), František Uhliarik (3. ročník)
26.
Slovensko
Gymnázium Ivana Kupca
Komenského 13, Hlohovec
9
Adrián Manduch (3. ročník), Lea Kobidová (3. ročník), Veronika Medveďová (3. ročník), Samuele Ballay (4. ročník), Stanislav Lukáč (Oktáva)
27.
Slovensko
Bilingválne gymnázium
Haanova 28, Bratislava-Petržalka
9
Filip Jašík (5. ročník), Ema Straková (5. ročník), Eva Horváthová (5. ročník), Barbora Satinová (4. ročník), Žofia Kováčová (5. ročník)
28.
Slovensko
Gymnázium
Šrobárova 1, Košice-Staré Mesto
9
Martin Mičuch (3. ročník), Martin Marcinčák (3. ročník), Martin Dunca (4. ročník), Matúš Gburík (4. ročník), Karin Urbančíková (3. ročník)
29.
Slovensko
Gymnázium Angely Merici A
Hviezdoslavova 10, Trnava
9
Ján Jindra (3. ročník), Adam Táčovský (Septima), Matej Jánoška (Septima), Jozef Čurma (3. ročník), Veronika Jurkasová (Septima)
30.
Slovensko
Gymnázium A
Varšavská cesta 1, Žilina
9
Matúš Mikolaj (Oktáva), Denisa Michnáčová (Oktáva), Michal Rzeszto (Oktáva), Nicolas Trojan (Septima), Filip Dubeň (Septima)
31.
Slovensko
Gymnázium
Komenského 32, Trebišov
9
Radoslav Szalay (4. ročník), Simona Stričková (3. ročník), Lukáš Šlepkovský (3. ročník), Patrik Szathmáry (3. ročník), Dáša Sidorová (3. ročník)
32.
Slovensko
Gymnázium T. Vansovej
17. novembra 6, Stará Ľubovňa
9
Filip Krafčík (Kvinta), Matej Janoško (Septima), Jiří Hrešan (Septima), Vladimír Sklenár (Septima), Dávid Hajduk (Septima)
33.
Slovensko
Gymnázium Pavla Horova
Masarykova 1, Michalovce
9
Lujza Lea Lavriková (2. ročník), Matej Rovder (4. ročník), Juraj Pavolko (4. ročník), Katarína Chromá (3. ročník), Peter Ondrik (3. ročník)
34.
Slovensko
Gymnázium B
Varšavská cesta 1, Žilina
9
Sebastián Bosík (Septima), Samuel Chovanec (Septima), Richard Mintál (Septima), Teodor Kavecký (Septima), Filip Mravec (Septima)
35.
Slovensko
Gymnázium A. Bernoláka A
Ul. Mieru 23, Námestovo
9
Terézia Huráková (4. ročník), Kristína Kuráková (4. ročník), Katarína Prielomková (4. ročník), Martin Buc (Oktáva), Barbora Večerková (4. ročník)
36.
Slovensko
Gymnázium B.S.T. B
Haličská cesta 9, Lučenec
9
Jakub Lóška (3. ročník), Lukáš Koštialik (3. ročník), Oleksandr Humenjuk (3. ročník), Marián Hriň (3. ročník), Eva Hricová (3. ročník)
37.
Slovensko
Gymnázium A
Veľká okružná , Žilina
8
Stanislav Barčák (3. ročník), Nina Nagyová (3. ročník), Marko Vríčan (3. ročník), Zuzana Gintnerová (3. ročník), Šimon Devera (3. ročník)
38.
Slovensko
Gymnázium F.Š.
Bernolákova 9, Nová Baňa
8
Martin Bánský (4. ročník), Tomáš Kunc (4. ročník), Zuzana Bridová (Oktáva), Viliam Slosiar (4. ročník)
39.
Slovensko
Gymnázium B
Bilíkova 24, Bratislava-Dúbravka
8
Horský Richard (Septima), Kováč Samuel (Septima), Paldan Matej (4. ročník), Učeň Jakub (5. ročník), Kamenický Martin (5. ročník)
40.
Slovensko
Gymnázium A
Bilíkova 24, Bratislava-Dúbravka
8
Lenčeš Lukáš (Oktáva), Geif Vladimír (5. ročník), Antal Benjamín (5. ročník), Griščíková Emma Mária (Oktáva), Mestická Tatiana (Oktáva)
41.
Slovensko
Gymnázium B
Školská 8, Považská Bystrica
8
Oliver German (3. ročník), Michal Žbodák (3. ročník), Daniel Mako (3. ročník), David Kršík (3. ročník), Adam Deák (3. ročník)
42.
Slovensko
Gymnázium B
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
8
Baranyaiová Laura (4. ročník), Chudá Katarína (4. ročník), Poláková Nikol (Oktáva), Poláčik Filip (Oktáva), Kridlová Katarína (Oktáva)
43.
Slovensko
Gymnázium M.R.Štefánika A
Slnečná 2, Šamorín
7
Samuel Gorazd Kapalla (Oktáva), Oliver Druska (Oktáva), Lea Kubíčková (Oktáva), Anna Maniačková (Oktáva), Michal Sabol (Septima)
44.
Slovensko
Gymnázium Angely Merici B
Hviezdoslavova 10, Trnava
7
Oliver Svrček (Oktáva), Žofka Chrvalová (Oktáva), Erika Miklovičová (Oktáva), Matúš Kúdela (Oktáva), Petra Drobná (3. ročník)
45.
Slovensko
Gymnázium A
Metodova 2, Bratislava-Ružinov
7
Bednárik Matúš (4. ročník), Herzog Matej (4. ročník), Kovárová Alexandra (4. ročník), Kokoška Tibor (4. ročník), Ozaniak Lukáš (4. ročník)
46.
Slovensko
Súkromné gymnázium
Dneperská 1, Košice-Nad jazerom
7
Adam Kovalčík (Septima), Maximilián Gramata (Septima), Alex Iman (Septima), Miriam Melišová-Čugová (Oktáva), Róbert Švihla (Oktáva)
47.
Slovensko
Gymnázium
Ľ. Štúra 26, Michalovce
7
Lukáš Mižák (2. ročník), Viliam Timko (Oktáva), Emanuel Butka (Oktáva), Samuel Kerecman (Oktáva), Dominik Erik Gubík (2. ročník)
48.
Slovensko
Gymnázium M.R.Štefánika B
Slnečná 2, Šamorín
6
Jakub Jenčuš (Septima), Samuel Šuňal (Septima), Maximilián Hippmann (Septima), Samuel Gögh (Septima), Lenka Maárová (Septima)
49.
Slovensko
1. súkromné gymnázium
Bajkalská 20, Bratislava-Ružinov
6
Richard Daniel Přibáň (Septima), Gabriel Beňo (Septima), Boris Bikár (Septima), Viktor Csontos (Septima), Richard Zelinka (3. ročník)
50.
Slovensko
Gymnázium
Školská , Tvrdošín
6
Anna Mária Hrubcová (Septima), Romana Balleková (Septima), Nina Suľová (Septima), Maroš Dulka (3. ročník)
51.
Slovensko
Gymnázium P.Coubertina A
Nám. SNP 9, Piešťany
6
Sofia Seitlerová (3. ročník), Michal Fox (3. ročník), Romana Švecová (3. ročník), Adriána Novotná (4. ročník), Oliver Ján Tremboš (3. ročník)
52.
Slovensko
Gymnázium J.Hollého B
Na hlinách 30, Trnava
6
Martin Gába (Oktáva), Timothy Liška (Oktáva), Adam Ferech (4. ročník), Jakub Ugor (Oktáva), Matej Binder (Oktáva)
53.
Slovensko
Súkr. gym. CENADA
Majerníkova 60, Bratislava-Karlova Ves
5
Jakub Janáč (Septima), Matúš Malych (Septima), Jerguš Rybianský (Septima), David Petrek (Septima)
54.
Slovensko
Gymnázium
Opatovská cesta 7, Košice-Vyšné Opátske
4
Emma Karolyi (3. ročník), Oliver Grega (3. ročník), Nina Mikuláková (3. ročník), Leonard Wöstmann (4. ročník), Sophie Andrea Sopoligová (3. ročník)