Zoznam prihlásených tímov
Česká republika | Maďarsko | Poľsko | Rusko | Slovensko

Bratislava — Seniori

38 prihlásených tímov
Gymnázium, Považská Bystrica, Školská 234/8 Samuel Kamas (4), Terézia Košíková (4), Roman Kukuča (3), Petra Lišková (4), Ema Pavlíková (3)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Zvolen, Hronská 1467/3 Patrik Kriek (4), Marcel Palaj (4), Timotej Mojžiš (4), Anna Hronská (4), Ondrej Vlčko (4)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. mája 170/2 Martin Babača (4), Katarína Hudcovicová (3), Róbert Jurčo (4), Róbert Jurenka (3), Michal Masaryk (3)
Gymnázium A. Bernoláka, Senec, Lichnerova 69 Timotej Michalka (4), Matej Kočalka (3), Dominika Nagyová (3), Samuel Kňažko (3), Matej Kubovčák (3)
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9 Katarína Valová (3), Daniel Rychlý (3), Pavel Slaninka (3), Samuel Smerčiak (3), Tomáš Smolík (3)
Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Šamorín, Slnečná 2 Maximillián Čepček (3), Oláš Samuel (3), Barbara Betušová (3), Katarína Káčer (3), Katarína Koromházová (3)
Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo, Mieru 307/23 Matúš Todorov (4), Michal Murín (4), Igor Palider (4), Nikola Kvaková (4), Soňa Holubčíková (4)
Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo, Mieru 307/23 Alžbeta Bandíková (3), Matej Graňák (3), Peter Kmeť (3), Juraj Michlík (3), Tomáš Socha (3)
Gymnázium P. de Coubertin, Piešťany, Nám. SNP 9 Adam Borčány (3), Sebastian Brezina (3), Adam Gažovič (3), Matej Moravčík (4), Marián Poturnay (4)
Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Martin, Malá hora 3 Matej Červeň (4), Radovan Habarda (4), Michal Miloslav Kevický (4), Michaela Mrníková (4), Jakub Sokolík (4)
Gymnázium, Bratislava, Bilíkova 24 Tomáš Bisták (3), Ivan Böhman (3), Martin Junas (3), Jakub Krištof (3), Dávid Laurovič (3)
1. súkromné gymnázium v Bratislave, Bratislava, Bajkalská 20 Henrich Hegeduš (3), Tereza Zuskinova (3), Bruno Petrus (3), Dominika Martinovicova (3), Adam Novorolnik (3)
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica, J. G. Tajovského 25 Adam Barla (3), Juraj Jánošík (3), Peter Kochelka (2), Jakub Murin (3), Ondrej Samuel Tomášik (3)
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec, Haličská cesta 9 Hugo Adamove (4), Samuel Fanči (4), Tomáš Macháček (4), Veronika Jeleňová (3), Jakub Štupák (4)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava, Skalická 1 Lucia Tóthová (3), Rastislav Sihelský (4), Lívia Čerešňová (2), Daniel Marek (4), Jaroslav Paška (4)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava, Skalická 1 Michal Horanský (3), Jakub Hluško (4), Jakub Pravda (3), Jozef Číž (4), Patrik Drozdík (4)
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica, J. G. Tajovského 25 Samuel Belko (4), Dominik Chrušč (4), Ján Priner (4), Samuel čavoj (4), Daniel Medveď (4)
Gymnázium, Bratislava, Bilíkova 24 Lucia Karelová (2), Jaroslav Griščík (2), Juraj Hutník (2), Adam Osuský (2), Micheala Belušková (2)
Gymnázium P. de Coubertin, Piešťany, Nám. SNP 9 Filip Bučko (3), Natália Pločeková (3), Šimon Šmída (3), Zuzana Ciklaminiová (4), Žofia Šmídová (4)
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany, Komenského 215 Timea Jakubócyová (2), Nadiya Balanchuk (2), Dáša Novysedláková (3), Miloš Mičík (3), Fedor Župník (3)
Gymnázium, Nitra, Párovská 1 Ema Barusová (4), Matej Hrmo (4), Marek Horňák (4), Tomáš Jakuš (2), Juraj Mikuš (1)
Gymnázium Jána Papánka, Bratislava, Vazovova 6 Filip Krajči (3), Michal Matuška (3), Roman Michelko (3), Peter Rodziňák (3), Michal Zákopčaník (3)
Gymnázium, Žilina, Varšavská cesta 1 Ján Cuth (3), Martin Martinček (4), Andrej Ondák (4), Daniel Oravec (4), Jasmína Portašiková (4)
Gymnázium Nové Zámky, Nové Zámky, M. R. Štefánika 16 Aurel Fenvyesi (3), Ákos Kappel (4), Tatiana Ondrejková (3), Peter Rukovanský (4), Norbert Vígh (4)
Gymnázium, Žilina, Veľká okružná 22 Dominik Melkovič (4), Mária Polačková (4), Tomáš Plevko (4), Kristína Glončáková (2), Jakub Haluška (2)
Gymnázium, Bratislava, Grösslingová 18 Ondrej Baranovič (4), Adam Chalúpek (3), Matej Moško (4), Jakub Schenk (4), Tomáš Vörös (4)
Gymnázium, Bratislava, Grösslingová 18 Marko Čechovič (4), Pavol Kollár (4), Peter Kravár (3), Samuel Krivánek (4), Miloš Travěnec (4)
Gymnázium Jura Hronca, Bratislava, Novohradská 3 Bohdan Jóža (4), Pavol Kebis (4), Lucia Krajčoviechová (3), Tereza Prokopová (4), Richard Rippel (3)
Gymnázium Jura Hronca, Bratislava, Novohradská 3 Adrián Beňo (3), Alexandra Géciová (3), Jakub Jobus (3), Michal Palič (3), Viktória Ralbovská (3)
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany, Komenského 215 Andrej Kapusta (3), Anton Krilek (3), Daniel Šimko (3), Jozef Musil (3), Tomáš Jurčík (3)
Gymnázium J. Hollého Trnava, Trnava, Na hlinách 7279/30 Tomáš Grbálik (2), Marek Vasiľko (4), Ján Cipár (4), Sandro Vadovič (4), Ema Šípková (4)
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Prievidza, Matice slovenskej 16 Denis Anovčin (3), Adam Lukáč (3), Patrik Prístupný (3), Martin Rosa (3)
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Prievidza, Matice slovenskej 16 Martin Brokeš (3), Dominik Foltán (3), Andrej Kudry (3), Ivan Pastierik (3)
Gymnázium Martina Hattalu, Trstená, Železničiarov 278 Stanislava Šefčíková (4), Maroš Gonšenica (4), Marek Jankola (4), Marán Planieta (4)
Gymnázium L. Novomeského Senica, Senica, Dlhá 1037/12 Richard Čederle (4), Richard Ladislav (3), Matúš Nečas (3), Marek Polák (4), Martina Sabová (3)
Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Nitra, Piaristická 6 Rudolf Bezák (3), Samuel Ivančík (3), Michal Magula (3), Martin Repka (3), Lenka Holčíková (3)
Spoj. š. gym. sv. F. z Assisi, Bratislava, Karloveská 32 Juraj Valluš (3), Samuel Sirota (3), Adam Jašica (3), Juraj Zeman (3), Michal Neogrády (2)
Gymnázium bilingválne, Žilina, Tomáša Ružičku 3 Samuel Jančo (4), Michal Muška (4), Vladimír Knapec (4)

Košice — Seniori

10 prihlásených tímov
Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Liptovský Mikuláš, Komenského 10 Ivan Hudák (4), Tomáš Moravčík (4), Kristína Saboová (4), Oliver Hajdučík (1), Alžbeta Šubová (1)
Gymnázium Pavla Horova, Michalovce, Masarykova 1 Matej Berešík (4), Marek Ihnát (3), Marián Kravec (3), Martin Murga (3), Marcel Polák (3)
Gymnázium Pavla Horova, Michalovce, Masarykova 1 Kristína Coričová (3), Dominika Jusková (3), Paulína Paľová (3), Róbert Pirč (3), Radoslav Ivan Romanyszyn (3)
Gymnázium, Košice-Juh, Alejová 1 Stanislav Jochman (3), Samuel Krajči (4), Martin Mihálik (4), Patrik Rusnák (3), Martin Števko (4)
Gymnázium, Spišská Nová Ves, Školská 7 Eduard Frlička (4), Erik Scholcz (4), Ema Salugová (4), Dušan Oberta (3), Radoslava Hatalová (3)
Gymnázium, Košice-Staré Mesto, Poštová 9 Samuel Amrich (4), Ronald Doboš (3), Martin Melicher (4), Samuel Novák (3), Branislav Pastula (3)
Gymnázium, Košice-Staré Mesto, Poštová 9 Radovan Lascsák (3), Maroš Mešter (2), Kristián Paľuch (2), Peter Ridilla (3), Hugo Halász (1)
Gymnázium, Michalovce, Ľ. Štúra 26 Jakub Fedor (4), Alžbeta Jakubecová (2), Richard Kendzior (2), Marek Kurej (4), Martin Pollák (2)
Evanjelické gymnázium, Košice-Staré Mesto, Škultétyho 10 Lukáš Červeňák (3), Dárius Krišta (3), Ivan Čabra (3), Daniel Šolc (3), Alexandra Mižíková (3)
Gymnázium Jána Adama Raymana, Prešov, Mudroňova 20 Emil Lelák (4), Michal Lelák (4), Dávid Pásztor (3), Adam Plavčan (4), Martin Fedorko (1)

Bratislava — Juniori

42 prihlásených tímov
Gymnázium, Považská Bystrica, Školská 234/8 Natália Bátorová (2), Lucia Bieliková (2), Martin Holínec (2), Petra Urbaníková (1), Adam Jakubík (2)
Gymnázium, Považská Bystrica, Školská 234/8 Emil Gabko (1), Oliver Tamáši (1), Klára Hudecová (1), Martin Uriča (1), Simona Vlčanská (1)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. mája 170/2 Matúš Hubinský (2), Adam Húserka (2), Martin Opát (2), Kristína Rybárová (2), Veronika Pizúrová (2)
Gymnázium A. Bernoláka, Senec, Lichnerova 69 Lukáš Fiala (2), Natália Kostková (2), Daniel Murgaš (2), Filip Soós (2), Norbert Turinič (2)
Gymnázium A. Bernoláka, Senec, Lichnerova 69 Nicole Rusnáková (1), Dominika Frčová (1), Dalibor Batěk (1), Kristián Porzer (1), Benjamín Kollárik (1)
Gymnázium F. Garcia Lorcu, Bratislava, Hronská 3 Lujza Laudová (2), Patrícia Pastirčáková (2), Ema Podhorná (2), Alexander Terkovič (2), Patrícia Havlíčková (2)
Gymnázium Michala Miloslava Hodžu, Liptovský Mikuláš, M. M. Hodžu 860/9 Matúš Grieš (1), Marek Laheye (1), Martin Popardovský (2), Miroslav Kořínek (2), Pavol Kyčina (2)
Gymnázium M. R. Štefánika Šamorín, Šamorín, Slnečná 2 Oliver Bukor (2), Zoltán Sármány (2), Ema Jašeková (2), Viktor Roľko (1), Dominik Michalovič (1)
Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo, Mieru 307/23 Nina Miškovčíková (1), Dávid Kocúr (2), Tomáš Prielomek Prielomek (2), Radovan Stopjak (1), Radka Tomovčíková (1)
Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo, Mieru 307/23 Matúš Košút (2), Tomáš Madleňák (1), Katarína Maťugová (1), Patrik Šefčík (2), Miroslav Ujmiak (1)
Gymnázium P. de Coubertin, Piešťany, Nám. SNP 9 Oliver Bušík (2), Jakub Dudík (2), Michal Luciak (2), Michaela Masárová (1), Samuel Šulgan (2)
Športové gymnázium J. Herdu Trnava, Trnava, Jána Bottu 31 Júlia Beťková (1), Veronika Lamparská (1), Ondrej Podhorský (1), Marianna Pozdechová (2), Kristína Krajčovičová (2)
Gymnázium, Bratislava, Bilíkova 24 Pavel Detvan (1), Jakub Greguš (1), Ema Honzírková (1), Adam Valentín (1)
Gymnázium, Bratislava, Bilíkova 24 Marco Chodúr (2), Timotej Fojtík (2), Dmytro Pynchuk (2), Richard Čerňanský (1), Ivan Korbíni (1)
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica, J. G. Tajovského 25 Lukáš Gáborik (2), Matej Gregor (2), Jakub Kliment (2), Richard Schwarz (2), Aleš Sršeň (2)
Gymnázium Boženy Slančíkovej Timravy, Lučenec, Haličská cesta 9 Marek Červenák (1), Tomáš Červenák (1), Lukáš Štupák (2), Jozef Mikuláš (2), Jakub Kocúr (1)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava, Skalická 1 Aleda Čermáková (2), Matúš Hladký (1), Gabriel Ščurka (2), Tomáš Šimek (2), Jakub Kmeť (1)
Škola pre mimoriadne nadané deti a gymnázium, Bratislava, Skalická 1 Martin Kaláb (1), Tomáš Zatroch (1), Matúš Molčan (1), Alexandra Barančíková, Adriana Janáčková (2)
Gymnázium P. de Coubertin, Piešťany, Nám. SNP 9 Adam Aponyi (2), Benjamín Drahovský (2), Ján Horváth (2), Gabriel Korman (2), Mário Murín (1)
Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Martin, Malá hora 3 Tomaš Adame (2), Gregor Čalkovský (2), Viliam Furík (2), Patrik Matula (2), Peter Krajkovič (2)
Gymnázium Viliama Paulinyho Tótha, Martin, Malá hora 3 Vanessa Piatrová (2), Marek Červeň (2), Andrej Benko (2), Lucia Tonhajzerová (2), Matúš Kán (2)
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany, Komenského 215 Dario Mikuš (2), Zuzana Hudáčová (2), Jakub Kašjak (2), Peter Banáš (2), Patrik Krivulčík (2)
Gymnázium Ľudovíta Štúra, Trenčín, 1. mája 170/2 Veronika Vakošová (1), Tomáš Lendvay (1), Michal Krulich (1), Stanislav Letaši (1), Roman Magula (1)
Gymnázium, Žilina, Varšavská cesta 1 Patrik Backo (2), Aneta Böhmová (2), Hugo Hrbáň (2), Tomáš Kompiš (1), Daniel Zuzčak (2)
Gymnázium Martina Hattalu, Trstená, Železničiarov 278 Samuel Pafčo (2), Adrián Pauer (2), Peťo Franček (2), Adam Furdek (2), Lukáš Jankola (2)
Gymnázium Nové Zámky, Nové Zámky, M. R. Štefánika 16 Johanna Vrzáková (2), Filip Kuruc (2), Timotej Abrhan (1), Daniel Baňár (1), Lucia Magulová (1)
Gymnázium, Bratislava, Grösslingová 18 Michal Farnbauer (2), Jozef Mičáň (1), Pavol Pivko (1), Matej Urban (2), Matúš Zelko (2)
Gymnázium, Bratislava, Grösslingová 18 Dávid Belobrad (2), Radka Bírová (2), Martin Bucko (2), Jozef Csipes (2), Matúš Papšo (2)
Gymnázium, Bratislava, Grösslingová 18 Kristián Andraščik (1), Tadeáš Jakuš (1), Adrián Šegeda (2), Samuel Stanek (1), Dalibor Švonavec (2)
Gymnáz. V. B. Nedožerského, Prievidza, Matice slovenskej 16 Ján Húska (2), Patrik Stano (2), Ján Plachý (1), Adam Benjamín Plšek, Paulína Šimková (2)
Gymnázium Jura Hronca, Bratislava, Novohradská 3 Benjamín Benčík (2), Eva Dingová (1), Matej Gurňák (1), Minh Dang Huy (1), Samuel Longauer (1)
Gymnázium Jura Hronca, Bratislava, Novohradská 3 Matej Haverlík (1), Maroš Studenič (2), Jakub Šťavina (2), Vlado Vozár (2), Adam Rajský (2)
Piarist. gymnázium sv. J. Kalazan, Nitra, Piaristická 6 Matúš Masár (2), Mário Šerfözö (2), Matej Štěpánek (2), Andrej Stupka (2), Tomáš Tines (2)
Gymnázium bilingválne, Žilina, Tomáša Ružičku 3 Emma Doboszová (1), Barbora Galová (1), Veronika Paulovičová (1), Zuzana Šištíková (1)
Gymnázium J. Hollého Trnava, Trnava, Na hlinách 7279/30 Ľuboš Dovičič (2), Samuel Kovár (2), Matej Krajčovič (2), Christian Izakovič (2), Michal Skákala (2)
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Bratislava, Majerníkova 60 Daniel Teplan (1), Radovan Jakub Horák (1), Dávid Gžib (1), Ella Miriam Mišovcova (1), Andrej Michálek (1)
Súkromné gymnázium pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním CENADA, Bratislava, Majerníkova 60 Oliver Karvay (1), Hugo Fečík (1), Vanessa Petreková (1)
Gymnázium L. Novomeského Senica, Senica, Dlhá 1037/12 Viliam Šimon (1), Adam Pipíška (2), Adrian Ponechal (2), Martin Tomašovič (2), Ondrej Vrábel (2)
Gymnázium, Bratislava-Ružinov, Metodova 2 Dominik Denko (2), Jakub Grečner (2), Dean Šranko (2), Jakub Kliský (2), Adam Zahradník (2)
Piar. SŠ. F. H. - Piar. gymn, Prievidza, A. Hlinku 44 Furjelová Veronika (2), Gúčiková Valentina (2), Fábrik Patrik (2), Lihotský Samuel (2), Grolmusová Anna (2)
Gymnázium bilingválne, Žilina, Tomáša Ružičku 3 Jakub Baumgartner (2), Radovan Beňo (2), Roman Frátrik (2), Matej Nemčok (2), Norbert Mojsej (2)
Leaf Academy, Bratislava, Sasinkova 13 Samuel Banas (2), Benedikt Farkaš (2), Matej Kliment (1), Daniel Štefánik (2), Daniel Musli (1)

Košice — Juniori

10 prihlásených tímov
Gymnázium Pavla Horova, Michalovce, Masarykova 1 Vladimír Borek (1), Benjamín Čornec (1), Mário Matušinský (2), Peter Petráš (2), Peter Šalata (2)
Gymnázium Pavla Horova, Michalovce, Masarykova 1 Matúš Jakuboc (1), Natália Kalinová (1), Michaela Kolesárová (1), Samuel Mikloš (2), Nina Semjanová (1)
Gymnázium, Košice-Juh, Alejová 1 Filip Brutovský (1), Radoslav Jochman (2), Ondrej Ovčar (2), Teodor Sepeši (2), Lukáš Behún (2)
Gymnázium, Košice-Juh, Alejová 1 Martin Polyacsko (2), Jakub Farbula (2), Lenka Hake (2), Martin Nemjo (2), Michaela Rusnáková (2)
Gymnázium, Poprad, Kukučínova 4239/1 Ján Findra (1), Pavol Šimkovič (2), Štefan Slavkovský (2), Katarína Vosovičová (2), Samuel Zaťura (2)
Ev. SŠ- Ev. gymnázium J. T, Liptovský Mikuláš, Komenského 10 Michal Husár (1), Šimon Bázlik (1), Peter Krška (1), Ivana Kasanická (1), Tereza Petra Holúbeková (1)
Gymnázium, Spišská Nová Ves, Školská 7 Terézia Birošová (2), Júlia Dindová (2), Samuel Kačenga (2), Ruben Kotrady (2), Kamil Smorada (1)
Gymnázium, Košice-Staré Mesto, Poštová 9 Martin Kánássy (2), Jakub Popovič (2), Norbert Micheľ (2), Alex Blandón (2), Jakub Mandzák (2)
Gymnázium, Košice-Staré Mesto, Poštová 9 Samuel Elischer (1), Adam Garafa (1), Martin Kliment (1), Oszkár Urbán (1), Matúš Vysoký (1)
Gymnázium, Sobrance, Kpt. Nálepku 6 Daniela Vasiľová (1), Alekszander Petruny (1), Adrián Habušta (2), Matúš Mitro (2), Martin Mitro (2)